Alyvuogių aliejaus ir citrinų derinys išvalys kepenis, kad jos būtų it naujos!

Alyvuogių aliejaus ir citrinų derinys išvalys kepenis, kad jos būtų it naujos! Įdomybės

Kepenys yra organas, kuriam tenka didžiausias smūgis nuo visų blogų medžiagų, patenkančių į mūsų organizmą!

Bet kepenys beveik nesiunčia skausmo signalų (tik jau kritiniais), todėl nežinome, kada joms reikia pagalbos! Ir net jei nevartojate alkoholio, nerūkote, tai nereiškia, kad kepenų nereikia valyti!

 

Šiame straipsnyje sužinosite apie kasdienį kepenų valymą. Pajausite jo poveikį palaipsniui, jei procedūrą atliksite bent vieną mėnesį. Tačiau pagerėjimas pastebimas jau per savaitę.

Pati procedūra yra labai paprasta. Kiekvieną dieną ant tuščio skrandžio išgerkite 1-2 šaukštus alyvuogių aliejaus, sumaišyto su citrinos sultimis.

Be galo paprasta: ryte paimkite alyvuogių aliejaus ir įpilkite 1-2 šaukštus į puodelį. Ten išspauskite ir pusę citrinos sulčių. Tada išgerkite šį mišinį. Tai viskas.

Toliau imkitės įprastų darbų: nusiprauskite, pasilepinkite pusryčiais, ruoškitės į darbą ir pan.

Kokį poveikį turi šis mišinys?


Jis suaktyvina tulžies išsiskyrimą, todėl pagreitėja išmatų susidarymas, stimuliuojamas žarnyno judėjimas. Iškart užmiršite vidurių užkietėjimą.

Tulžis išplauna visus kepenų kanalus. Ji padeda iš organizmo pašalinti kenksmingas medžiagas. Tulžis suskaido riebalus, padidina žarnyno peristaltiką, ištraukia šlakus, patekusius į kepenis ir tulžies pūslę. Ir viską atlieka natūraliai.

Taip kiekvieną dieną atliekamas lengvas ir švelnus kepenų valymas.

Kokį aliejų geriausia naudoti?


Šiam tikslui geriausiai tinka alyvuogių aliejus. Tai yra viena iš geriausių priemonių kepenims valyti. Be to, jis turi ir kitų naudingų savybių.

Jis sumažina cholesterolio kiekį, valo kraujagyslių sieneles, neleidžia atsirasti širdies ir kraujagyslių ligoms. Jis taip pat pagerina viso virškinimo trakto aktyvumą.

Svarbūs patarimai

Tokiam valymui tinka tik „Extra Virgin“ aliejus. Tai aliejus, kuris išgaunamas iš šviežiai išaugintų alyvuogių ir yra pirmo spaudimo. Būtinai atkreipkite dėmesį į etiketę ir rinkitės tik tokios rūšies aliejų.

Jei neturite alyvuogių aliejaus, galite naudoti kitus. Apskritai visi augaliniai aliejai turi panašias savybes: sumažina cholesterolio kiekį kraujyje ir kraujagyslių sienelėse, mažina širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Pavyzdžiui, saulėgrąžų aliejus be išvardintų savybių padeda gydyti tromboflebitą, reumatizmą ir sąnarių skausmą.

Linų sėmenų aliejus padeda suskaidyti sočiąsias riebalų rūgštis ir taip prisideda prie svorio mažėjimo. Jis taip pat palaiko normalų hormonų lygį.


Rapsų aliejus iš esmės yra panašios kokybės kaip alyvuogių aliejus, tačiau daug pigesnis už jį. Išbandykite skirtingų rūšių aliejus ir pasirinkite tą, kuris jums labiausiai patinka.

Rūgštaus skonio sultys


Antrasis valymo mišinio komponentas yra citrinų sultys. Jos taip pat stimuliuoja tulžies išsiskyrimą, kaip ir visi produktai, kurie turi rūgštų skonį.

Be to, citrina (ir jos sultys) yra tikras naudingų savybių šaltinis. Ji turi teigiamą poveikį kvėpavimo takams ir plaučiams, apsaugo nuo peršalimo, stiprina imuninę sistemą. Ji tirpdo akmenis šlapimo takuose ir padeda sąnariams.

Vietoj citrinų galite naudoti spanguolių sultis. Jos taip pat turi daug gydomųjų savybių. Jos turi dezinfekcinį ir priešuždegiminį poveikį, tonizuoja kūną, didina energijos kiekį.

Spanguolės sumažina kraujo spaudimą, stiprina kraujagysles, apsaugo nuo vitaminų trūkumo. Jos tirpina smėlį ir akmenis šlapimo takuose.


Galite vartoti ir greipfrutų sultis. Jos pagerina virškinimą, mažina kraujospūdį, padeda širdžiai, kraujagyslėms.

Kaip matote, pasirinkimų yra nemažai. Raskite patį geriausią. Galite išbandyti juos visus. Ši dalis išlieka nepakitusi: 1-2 šaukštai augalinio aliejaus ir toks pat kiekis rūgščių sulčių.

Kokia bus nauda?


Jei išgersite šį mišinį kiekvieną rytą, prieš valgį, jūsų virškinimo traktas pradės veikti puikiai. Pradėsite tuštintis reguliariai, tuo pačiu metu.

Tai reiškia, kad pajausite lengvumo jausmą, jūsų oda bus skaisti, kvėpavimas lengvas, būsite geros nuotaikos ir turėsite daug energijos.

Mūsų kepenys yra kraujo gamykla. Jei jos švarios, vadinai, jų gaminamas kraujas taip pat bus švarus. Mitybos ląstelės, organai ir kūno sistemos veiks nepriekaištingai. Didės sąnarių lankstumas, pagerės širdies darbas, turėsite daugiau jėgų.

Kepenų valymas turi dar vieną teigiamą poveikį. Palaipsniui išnyks priklausomybė nuo miltų, riebalų, keptų, sudėtinių maisto produktų. Atsiras sveiko maisto troškimas: vaisių, daržovių, grūdų ir kt.

Viskas gerai, kas saikinga!


Vartoti šį mišinį ant tuščio skrandžio galite visą gyvenimą. Tačiau nedidinkite dozės! Nebūkite per daug uolus, nes galite sau pakenkti.

Šis receptas skirtas laipsniškam ir švelniam kepenų valymui bei tolesniam jų būklės išsaugojimui.


Poveikis nebus matomas iš karto, tik per savaitę ar net mėnesį. Jei atliksite šią procedūrą nuolat, tada per metus tikrai įvertinsite rezultatą.

Reklama