Angelo sargo ryšys su žmogumi: kodėl jis palieka jį prieš gimtadienį

Žmonės

Visą gyvenimą žmogus turi nuolatinę dangaus apsaugą. Tačiau pagal vieną versiją angelas sargas jį palieka prieš gimtadienį. Dievo padėjėjų tarnystė parodo, kodėl taip nutinka ir kada jie grįžta prie savo pareigų.

Kodėl angelas sargas palieka savo palatą prieš savo gimtadienį

Visą gyvenimą žmogų lydi angelas sargas, kuris nepastebimai yra šalia. Tačiau prieš gimtadienį jis jį palieka, palikdamas vieną su aplinkybėmis, kurios jį supa.

Tikriausiai daugelis galėtų pajusti, kad prieš šventę ateina silpnumas, nenoras dirbti, kartais įvyksta nelaimingi atsitikimai, dėl kurių susižalojama, pablogėja sveikata. Tokiose situacijose žmogus nesupranta, kas gali nutikti, jei prieš tai gyvenimo ritmas buvo gana sėkmingas.

Yra versija, kad angelas sargas prieš kitą naują žmogaus gyvenimo ciklą kreipiasi pas Dievą, kad praneštų apie savo globotinio veiksmus: ar jis sugebėjo įvykdyti jam skirtą misiją, kaip susidorojo su sunkumais, ar jis atsispyrė pagundoms.

Pagal savo veiksmus Viešpats nusprendžia, ką jam kitais metais duoti: galimybę tobulėti ir pradėti naują gyvenimą ar baigti žemiškąją egzistenciją. Už gerus darbus žmogus gauna dovaną gerovės ir laimės pavidalu, suteikiamos kliūtys ištaisyti klaidas.

Angelas sargas gali grįžti į savo palatą arba gauti naują. Daug kas priklauso nuo paties žmogaus veiksmų ir poelgių. Dangiškieji globėjai pirmiausia tarnauja Dievui, todėl gali išvykti, bet greitai reaguoja į bet kokį globotinio pagalbos šauksmą.

Kai šalia žmogaus yra angelas sargas

Po Krikšto apeigų žmogus gauna angelą sargą, kuris nukreipia jį teisingu keliu. Jis įdeda į sąmonę požiūrį į aplinką, o kaip pasielgti konkrečioje situacijoje jau priklauso nuo paties žmogaus.

Kartais, kad ir kaip stengtųsi dangiškasis globėjas, žmogaus kelias pasirodo klaidingas. Jis yra priklausomas nuo žalingų įpročių ir įpročių, jis tampa piktas, pamiršdamas apie gėrį. Tokiomis akimirkomis angelas sargas nutolsta, nes jam nepatinka žmogaus veiksmai, bet nieko negali padaryti.

Bet tai nereiškia, kad jis jį palieka, tiesiog silpnėja pagalbos galia. Žmogus nenori to priimti. Atkurti ryšį įmanoma, jei jis gailisi dėl savo nuodėmių, nuoširdžiai pripažįsta savo klaidas ir pradeda kitokį gyvenimą.

Gimtadienį angelas sargas vėl grįš į savo globotinį ir parneš energijos visiems metams. Tai tarsi 12 indų su stebuklingu gyvu vandeniu. Galima išleisti per mėnesį arba ekonomiškai naudoti ilgą laiką. Bet bet kuriuo atveju iki gimtadienio lieka tik vienas su nedideliu kiekiu skysčio. Todėl reikia saugoti jėgas ir sveikatą, laukti sunkaus laikotarpio, kol angelas sargas praneš ir grįš.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt