Ant automobilio klijavęs Ukrainos palaikymo lipdukus komikas O. Šurajevas buvo sumuštas: „vatnikas“ atėjo į namus ir stipriai voštelėjo

Naujienos

Antradienį komikas Olegas Šurajevas pateko į fizinį konfliktą. Kaip pats teigė, ant Rusiją palaikančio asmens automobilio klijavo Ukrainos lipdukus, o vėliau automobilio savininkas atėjo iki O. Šurajevo namų ir kelis kartus jam trenkė.

Apie situaciją O. Šurajevas papasakojo feisbuke ir pasidalijo smurtinių žymių nuotrauka.

„Situacija paprasta: žmogus kieme ant mašinos turi teroristinės valstybės Rusijos vėliavą, aš jam sistemiškai klijuoju Ukrainos lipdukus, atėjo vatnikas dima pas mus namo ir trenkė man 3/4 kartus stipriai (nors esu gavęs stipriau gyvenime, tai muštis slabakas nemoka).

Policija atvažiavo ir dabar aiškinasi, policija kaip visada „nepalaiko nė vienos pusės“. Bandė dimačka pabėgti, policija laiko jį, tikiuosi, bus baudžiakas ir jį dar patrauks už teroristų palaikymą. P. S. Advokatai, padėkit, nes policija nelabai nori aiškintis pagal moralę, aiškina, kad „negalima klijuot lipdukų“. Wtf“, – socialiniame tinkle skelbė O. Šurajevas.

Šaltinis: alfa.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!