Anūkas gavo palikimą – antklodę: praėjus 7 metams, jis ją pardavė aukcione už daugiau nei vieną milijoną eurų!

Anūkas gavo palikimą – antklodę: praėjus 7 metams, jis ją pardavė aukcione už daugiau nei vieną milijoną eurų! Žmonės

Vertingas palikimas!

Kalifornietis Lorenas Krytzer visą gyvenimą dirbo statybininku. Tačiau automobilio avarija pakeitė vyro gyvenimą, ir jis buvo priverstas išeiti iš darbo.

Išplitus infekcijai, Lorenas neteko kojos ir ilgą laiką negalėjo susitvarkyti savo neįgalumo dokumentų. Galiausiai vyro finansinė padėtis tapo tokia bloga, kad jis turėjo išsiųsti savo vaikus gyventi pas senelius į Luizianą.

Loreno močiutė mirė 2005 m., palikdama nedidelį palikimą. Jo mama ir sesuo pasidalijo viskuo, kas buvo vertinga. Liko tik krepšys su dviem antklodėmis. Lorenas padėjo antklodę į spintą, kur ji išbuvo septynerius metus. Viena antklodė buvo sena, todėl jis nekreipė į ją dėmesio.

2011 m. Lorenas pamatė antikvarinių daiktų laidą ir pastebėjo panašią Navajo indėnų pagamintą lovatiesę. Kolekcionierius Donas Elisas ją įvertino daugiau nei 400 000 eurų.

Aukcionas vyko 2012 m. ir truko 77 sekundes. Aukciono rezultatas – antklodė buvo parduota už 1,2 mln. eurų. Vyras nusipirko automobilį, du namus už 207 tūkstančių eurų, surengė vestuvių šventę su Liza ir beveik visus pinigus investavo į vertybinius popierius.

Reklama