Apeigos, padėsiančios išpildyti norą per pilnatį 2022 m. vasario 16 d

Žmonės

2022 m. vasario 16 d. pilnatis bus tinkama linkėjimams. Net mūsų protėviai užsiimdavo įvairiais ritualais, kurie pritraukdavo sėkmę, laimę, meilę ir pinigus. Jie atėjo iki mūsų laikų.

Kaip palinkėti per pilnatį 2022 m. vasario 16 d

Maskvos laiku Mėnulio pilnaties pikas patenka 19.56 val. Šiuo metu nakties šviesulys darys didžiausią įtaką planetos gyventojams. Nepaisant to, kad astronominis įvykis netrunka taip ilgai, žmonėms iš Žemės atrodo, kad pilna mėnulio fazė stebima dvi ar tris dienas.

Jei yra puoselėjamas noras, verta jį įgyvendinti šiuo ypatingu laikotarpiu. Naktinės žvaigždės energija bus tokia galinga, kad noras turi išsipildyti. Svarbiausia – nuoširdus tikėjimas.

Patarimai, kaip išsipildyti jūsų noras:

  • be jokių abejonių. Daugelis žmonių neįvertina savęs, savo stiprybių ir galimybių, todėl yra silpni. Kai kurie eina per gyvenimą užtikrintai ir sugeba įveikti visas savo kelyje pasitaikančias kliūtis. Kiti pasiruošę pasiduoti pasitaikius pirmai progai;
  • nuoširdžiai tikėti, kad svajonė išsipildys. Tiesą sakant, tai labai svarbu. Savęs hipnozė gali padaryti stebuklus. Jums tereikia save programuoti. Arba galite nupiešti savo svajonę ant popieriaus lapo ir mintyse įsivaizduoti, kad ji išsipildė. Nepakenks pasidaryti norų žemėlapį – nuotraukų rėmelių koliažą, ką norite gauti, pavyzdžiui, automobilį, savo namus Karibuose;
  • tiksli formuluotė. Dar viena svarbi sąlyga, kad noras išsipildytų – tiksliai jį suformuluoti. Priešingu atveju Visata užuominų nesupras. Todėl prieš astronominį įvykį turėtumėte apsispręsti, ko tiksliai norite, pavyzdžiui: „Nusipirkau bilietą ir paaiškėjo, kad laimėjau – gavau jackpotą“. Parinktis „noriu milijono dolerių“ ir kt. netiks.

Turi būti tik vienas noras. Be to, metais bus pakankamai pilnaties, kai galėsite galvoti apie ką nors kita. Kai tik ateina vidurnaktis ir naktinis šviesulys pradeda pilną fazę, reikia atsistoti priešais savo langą ir pažiūrėti į jį – svarbu jausti perkeltinę sąlytį.

Žiūrėdami į patrauklų ryškų diską, turite garsiai pasakyti, ko labiausiai norite. Jei sapnas buvo anksčiau užrašytas ant popieriaus, tada netgi galite jį perskaityti. Tai turėtų būti daroma su emocijomis, nuoširdžiai ir tikint širdimi. Svarbu, kad tai, ko norite, būtų teigiama.

Pavyzdžiui, jei norite susirasti savo sielos draugą, naktinis šviesulys turėtų pasakyti: „Sutikau padorų vyrą, su kuriuo kuriu stiprią ir laimingą šeimą“. Sakyti „noriu meilės“ yra neteisinga. Tada visą gyvenimą gali to norėti, bet niekada su niekuo nesusitiksi.

Kalbėti reikia taip, lyg viskas jau būtų išsipildžiusi, nes nakties šviesulys pažįsta tik dabartį ir praeitį. Pavyzdžiui, „Aš esu sveikas žmogus, turiu daug jėgų ir energijos“, o ne „noriu pasveikti“.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!