Apie kokią moterį slapta svajoja vyresnis nei 40 metų vyras?

Apie kokią moterį slapta svajoja vyresnis nei 40 metų vyras? Įdomybės

Su amžiumi ir sukaupta patirtimi 40 metų ir vyresniems vyrams keliami tam tikri reikalavimai savo išrinktajam, į kuriuos jis greičiausiai nekreipė dėmesio jaunesniu laikotarpiu.Iki šio amžiaus vyras pats tampa išmintingesnis, labiau patyręs ir reiklesnis būsimam partneriui.Dėl savo amžiaus ir sukaupto žinių bagažo jis teikia pirmenybę asmeninėms moteriškoms savybėms, o ne gražiai sąsajai.

Taigi apie kokią moterį slapta svajoja vyresni nei 40 metų vyrai?

Ji nuoširdi

Vyras nori, kad moteris jį mylėtų. Pagarbiai. Ir jis nori ne tik apie tai išgirsti, bet ir pamatyti jos veiksmus bei rūpestį, kaip nuoširdžių ir šiltų jausmų jam įrodymą.

Ji sąžininga

Manipuliavimas ir intrigos užkulisiuose santykiuose su šiuo amžiumi yra nuobodžios. Noriu būti sąžiningas savo mylimajai ir mainais gauti tą patį atvirumą. Iki tam tikro amžiaus vyrui atsibosta žaisti žaidimą, vadinamą „spėjimu“, jis nori, kad išrinktasis kalbėtų tiesiogiai apie jos norus, poreikius, mintis ir jausmus.

Ji patikima

Vyras nori būti tikras, kad nepaisant to, kad namo grįžta „su skydu“ ar „ant skydo“, mylimosios požiūris į jį išliks nepakitęs. Galite ja pasikliauti bet kurioje situacijoje ir tokia moteris jūsų nenuvils. Tai nėra baisu parodyti savo silpnumą priešais save, nes ji yra patikima ir moka palaikyti sunkioje situacijoje.

Ji yra finansiškai stabili

Nepaisant to, kad vyrai vaidina didiką moters akivaizdoje ir mielai moka mylimosios sąskaitas, jie slapta nori, kad moteris būtų finansiškai nuo jų nepriklausoma. Tai nereiškia, kad jis nesugadins jos dovanomis. Tiesiog su tokia moterimi galite susikurti geresnės kokybės šeimos biudžetą, nes moterys, kurios uždirba pinigus, paprastai būna taupesnės nei tos, kurias visiškai finansiškai palaiko vyrai. Be to, jis galės būti tikras, kad moteris lieka su juo dėl jo asmeninių savybių. Ir ne dėl kitų priežasčių.

Ji patraukli

Taip, moters protas ir turtingas vidinis pasaulis neabejotinai yra geras, tačiau vyrai myli akimis. 40-ies metų vyras jau įvyko gyvenime ir jis nori netoliese pamatyti gerai prižiūrimą patrauklią moterį.

Padoriai geri vyrai turi teisę pasirinkti moterį, su kuria jie nori sukurti ilgalaikę sąjungą. Galų gale, poravimasis su asmeniu, kurio arsenale yra aukščiau išvardytos savybės, sumažina nepalankių rezultatų riziką ir tolesnių santykių vystymąsi. Tačiau tuo pačiu nepakanka norėti gero partnerio – pirmiausia reikia stengtis patiems juo tapti. Tada tinkamas žmogus tikrai pateks į jūsų gyvenimą. Patinka traukia panašų.

 

Reklama