Apokaliptiniai vaizdai iš visiškai užrakinto Šanchajaus miesto: paskelbta kas vyksta Kinijoje

Kitos Naujienos

Šanchajus – 25 milijonų žmonių miestas Kinijoje, svarbus ekonominis ir kultūrinis centras šalies rytuose. Tačiau dabar tai – filmus apie apokalipsę primenanti dykynė.

Ne, Šanchajaus niekas nesugriovė. Miestas vis dar stovi, tačiau Kinijos valdžia čia paskelbė naują griežtą karantiną, po kurio Šanchajaus gatvės visiškai ištuštėjo. Naujas COVID-19 protrūkis privertė valdžią sureaguoti itin griežtai ir dar visai neseniai buvusios sausakimšomis populiarios gatvės dabar yra tuščios tarsi kokiame nors apleistame mieste.

Šanchajus dabar internete vadinamas vaiduoklių miestu, nes atrodo taip:

Populiarūs prekybos rajonai dabar yra visiškai tušti. Kažkodėl tokie vaizdai atrodo dar šiurpiau, kai supranti, kad Šanchajaus žmonės niekur nedingo – jie ten yra, tik uždaryti ir negalintys niekur išeiti. Šiuo metu vyksta masinis testavimas ir vakcinacija.

Kinija labai griežtai reaguoja į naujus COVID-19 protrūkius. Pati pirmoji COVID-19 banga šalį pasiuntė į nokdauną. Kai užsidaro gamyklos ir ištisi pramoniniai centrai, Kinija bijo. Taigi, dabar kiekvieną protrūkį stengiamasi užgniaužti kiek įmanoma greičiau. Dar visai neseniai karantinas buvo skelbiamas atskirose Šanchajaus dalyse, bet dabar miestas yra visiškai užsidaręs.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!