Ar aplink jūsų akis yra baltų taškelių? Panaikinkite juos šiomis 5 natūraliomis priemonėmis!

Ar aplink jūsų akis yra baltų taškelių? Panaikinkite juos šiomis 5 natūraliomis priemonėmis! Receptai

Miliumai – tai terminas, vartojamas mažyčiams baltiems taškeliams, kurie atsiranda ant odos, paprastai veido, apibūdinti. Nors jie paplitę tarp naujagimių, tačiau gali būti ir ant vaikų, paauglių ir suaugusiųjų odos.

Kodėl jie atsiranda?
Tiksli šių spuogelių atsiradimo priežastis nėra žinoma iki šiol. Jie yra dviejų formų: pirminės ir antrinės. Pirminė – tai tokia rūšis, kuri stebima ant vaikų odos, o antrinė – ant vyresnio amžiaus vaikų arba suaugusiųjų.

Odos sudirgimas, dėl kurio gali atsirasti baltieji spuogeliai:
Odos šlifavimo procedūros, pavyzdžiui, dermabrazija arba šlifavimas lazeriu,
ilgas steroidinių kremų naudojimas,
uždegimai dėl odos susirgimų,
nudegimai,
pažeidimai dėl nudegimų, pavyzdžiui, nuodingosios gebenės,
ilgalaikė žala nuo saulės.

5 natūralios priemonės baltiesiems spuogeliams aplink akis gydyti

 1. Cukraus ir citrinos šveitiklis
  Citrinose yra antioksidantų ir pasižymi ankstibakterinėmis savybėmis, o cukrus veikia kaip šveičiamoji priemonė. Sumaišykite du valgomuosius šaukštus cukraus su pusės citrinos sultimis ir arbatiniu šaukšteliu alyvuogių aliejaus. Užtepkite ant veido, palaikykite 15 min. ir nuplaukite.
 2. Kukurūzų krakmolas ir obuolių actas
  Kad pašalintumėte nepageidaujamas pieno baltumo dėmeles, sumaišykite po lygiai sudedamąsias dalis, kad gautumėte tąsią pastą. Užtepkite ant odos, palaikykite 25 min. ir paskui nuplaukite.
 3. Ricinos aliejus
  Ricinos aliejus pasižymi antibakterinėmis savybėmis, kurios kontroliuoja aliejaus kiekį ant odos. Sumaišykite lygiomis dalimis ricinos ir alyvuogių aliejaus ir užtepkite ant veido. Šiek tiek palaikykite ir paskui nuplaukite.
 4. Garinimas
  Veido garinimas gerina kraujotaką ir padeda šalinti negyvas odos ląsteles.
 5. Arbatmedžio aliejus
  Arbatmedžio aliejus yra kaip odą dezinfekuojanti priemonė. Jis pasižymi priešgrybelinėmis ir antibakterinėmis savybėmis, kurios panaikina nuo odos bet kokią infekciją. Kruopščiai nuplaukite veidą, paskui pažeistas vietas patepkite arbatmedžio aliejumi. Tirpalą laikykite per naktį ir ryte nuplaukite.
Reklama