Ar dažnai skauda gerklę, dingsta balsas ir kosėja? Štai kaip paprasta ir lengva atsikratyti šių problemų per naktį!

Ar dažnai skauda gerklę, dingsta balsas ir kosėja? Štai kaip paprasta ir lengva atsikratyti šių problemų per naktį! Receptai

Kiekvieną pavasarį ir rudenį gerklė uždegė, dingo balsas ir kankino kosulys, kol viena seselė man patarė.

Firmedžio aliejus padės esant silpnai gerklei.

Eterinis eglės aliejus nuo neatmenamų laikų buvo žinomas dėl savo gydomųjų savybių, tačiau net ir šiandien neprarado savo aktualumo ir yra naudojamas liaudies ir oficialiojoje medicinoje gydant įvairias ligas.

Jame yra apie 35 biologiškai aktyvių medžiagų komponentai, turintys priešuždegiminį, antiparazitinį ir bendrą stiprinamąjį poveikį.

Būtina įtrinti jį į nugaros ir krūtinės apykaklės zoną, pamasažuoti pėdas ir atlikti inhaliacijas (įpilkite 3–4 lašus eglės aliejaus į emaliuotą keptuvę verdančiu vandeniu ir kvėpuokite) – ir liga pasitraukia.

Su peršalimu naudinga lašinti po vieną lašą aliejaus į kiekvieną šnervę. Tai galima padaryti prevencijai, ypač ūminių kvėpavimo takų virusinių infekcijų sezono metu ir jei esate kambaryje, kuriame yra sausas oras.

Firigų aliejus taip pat palengvina stiprų kosulį: lašinkite gryną aliejų iš pipetės į liežuvio šaknį 3–5 lašus ryte ir vakare.

Peršalimo prevencijai būtina įtrinti 50 ml kokosų arba alyvuogių aliejaus mišinio, pridedant rozmarino, eglės ir mėtų, kurių kiekviena imama po 5 ml, krūtinės ir nugaros.

Dėmesio! Šie gydymo būdai netinka mažiems vaikams ir pacientams, sergantiems bronchine astma! Griežtai draudžiama vartoti eglės aliejų nėščioms moterims, kad ir kokia forma būtų naudojama.

Kojų grybelis puikiai gydomas eglės aliejumi, jei 15 minučių pasigaminsite losjonus sudrėkinus vatą eglės aliejuje.

Jei jus kankina nemiga, išsimaudykite eglės aliejuje. Įpilkite 5 lašus eglės aliejaus į vonią ir pagulėkite vonioje apie 10–15 minučių. Tačiau nepiktnaudžiaukite vonia su eglės aliejumi, tokią vonią darykite kas antrą dieną.

Herpes naudojamas firminis aliejus, todėl vilnos gabalas sudrėkintas eglės aliejumi ir uždedamas ant skaudamos vietos.

Reklama