Ar gali velionio siela mus aplankyti?

Įdomybės

Kaip mirusiojo siela mums parodo, kad ji arti? Mylimo žmogaus netektis verčia susimąstyti, kiek mažai laiko praleidome su tuo žmogumi. Tokiomis akimirkomis norisi atsukti laiką atgal, kad ištaisytumėme padarytas klaidas. Su tokia tragedija susidoroti gana sunku, todėl daugeliui kyla klausimas: ar velionio siela gali ateiti į svečius?

Daugelis žmonių vienaip ar kitaip pajunta mirusio artimojo buvimą ne tik dvasiniu, bet ir fiziniu lygmeniu. Tai gali pasireikšti ir kvapais, daiktų judesiais, ir sapnais, muzika ir net skaičiais. Po mirties siela patenka į visai kitą pasaulį ir, žinoma, vargu ar pavyks pasikalbėti „gyvai“, tačiau miręs artimasis tikrai gali siųsti kažkokias užuominas, mintis ar emocijas.

Tiesą sakant, mirę žmonės dažnai ateina pamatyti gyvųjų, ypač per pirmas 40 dienų po mirties, kai jie klaidžioja po astralinę mūsų pasaulio kopiją ir priima savo mirties faktą. Tie žmonės, kurie turi gana stipriai išvystytą antgamtinį instinktą, netgi gali juos pamatyti. Kiekvienas iš mūsų tai turi. Tačiau kaip žmonės, turintys vidutinio ar silpnesnio lygio antgamtinius pojūčius, gali pajusti mirusio žmogaus buvimą?

Kvapas

Namų kvapas, siela

Neretai artimi žmonės asocijuojasi su tam tikru aromatu: kvepalais, mėgstamu patiekalu, cigarečių dūmais. Visa tai leidžia suprasti, kad mirusiojo siela yra šalia.

Muzika

Taip atsitinka, kad per radiją ar televiziją pradeda groti muzikos kūrinys, kuris taip pat asocijuojasi su prarastu žmogumi. Kartais tai nutinka būtent tą akimirką, kai apie jį pagalvojame.

Sapnai

Visi pasiilgstame mirusių giminaičių ir tiesiog artimų žmonių, su jais norime susitikti bent sapne. Velionio sielos tikrai gali jus aplankyti sapnuose. Būna, kad tokiu būdu jie nori perspėti dėl neapgalvoto žingsnio, o kartais tiesiog pasakyti, kad viskas gerai ir reikia gyventi toliau.

Daiktai

Tai gali būti objektų praradimas ir atsiradimas pačiose netikėčiausiose vietose. Be to, kai kurie žmonės pastebi nepaaiškinamus trikdžius žiūrėdami televizorių arba įjungdami ir išjungdami elektros prietaisus.

Gyvūnai

Dažnai pasitaiko atvejų, kai velionio siela ateina į svečius gyvūno pavidalu. Taip velionis praneša, kad yra šalia ir saugo jus nuo visų negandų. Būna, kad esami augintiniai pradeda elgtis nenatūraliai. Taip yra todėl, kad gyvūnai yra labai jautrūs viskam, kas antgamtiška, ir jie jaučia, kai kieno nors siela yra labai arti.

Dažniausiai mirusiųjų sielos ateina tada, kai per stipriai jas laikote šiame pasaulyje savo išgyvenimais. Paleisti mylimą žmogų yra labai sunku, tačiau tai reikia padaryti, kad būtų lengviau tęsti tolesnį kelią. Tačiau net ir po to mirusiųjų sielos stebi mūsų gyvenimus ir toliau siunčia ženklus, kai reikia paramos ar užuominos.

kates, siela

Šaltinis: zinoti.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt