Ar žinojote: kodėl kiaušinių negalima laikyti šaldytuvo durelėse?

Įdomybės

Šaldytuvo durelės visiškai netinkamos laikyti kiaušinius. Viskas dėl staigaus temperatūros pokyčio, kuris atsiranda atidarant šaldytuvo skyrių. Nepaisant to, daugelis namų šeimininkių apie tai pamiršta ir toliau netinkamai laiko maistą, kuris dėl to greitai išnyksta. Skaitykite, kodėl kiaušinių negalima laikyti šaldytuvo durelėse.

Kokiam maistui tinka viršutinė šaldytuvo lentyna?

Ši lentyna tinka maistui, kuris jau paruoštas valgyti. Paprastai tokį maistą reikia laikyti toliau nuo žalio maisto. Išimtis – įvairios daržovės ir vaisiai, kuriuos galima laikyti vienoje lėkštėje.

Kokius maisto produktus galima laikyti vidurinėje lentynoje

Būtent ant jo reikia laikyti kiaušinius, bet jokiu būdu ne šaldytuvo durelėse. Bet kokiu atveju temperatūra labai pasikeis, o tai neigiamai paveiks gaminius. Kuo vėsiau, tuo jiems geriau – to nepamirškite.

Kokiam maistui tinka apatinė lentyna?

Čia geriausia laikyti maltą mėsą, mėsos ir žuvies produktus. Jie turi būti dedami į indą, kuris turi būti sandariai uždarytas dangteliu, kad jie ilgai išliktų švieži. Taip pat šis metodas neleis plisti bakterijoms, kurios yra žalioje mėsoje.

Šaldytuvo durelėse lentynos

Yra maisto produktų, kuriems žemesnė temperatūra nėra tokia svarbi. Šaldytuvo durų lentynos yra šilčiausia vieta iš visų. Dėl šios priežasties jie puikiai tinka įvairių pieno produktų, padažų ir gėrimų laikymui.

Kur galite laikyti vaisius ir daržoves?

Jei šaldytuve yra įrengti papildomi stalčiai, tai puiki vieta laikyti daržoves ir vaisius. Jei jie nėra pateikti, nesijaudinkite. Svarbiausia atsiminti, kad obuolių nerekomenduojama laikyti šalia kitų daržovių ar vaisių. Ir tam yra priežastis.

„Jie išskiria etileno dujas, todėl daržovės ir vaisiai greičiau genda. Tačiau pirmiausia jie subręsta iki reikiamos būklės. Taigi, jei turite neprinokusių pomidorų ar slyvų, padėkite šalia jų obuolį “, – savo tinklaraštyje sakė Michelle Bosevsky, profilinio Australijos instituto maisto saugos ekspertė.

Geriausia juos laikyti atskirai nuo visų gaminių plastikiniame maišelyje. Tačiau prie svogūno galima padėti obuolį, kad jis neišdygtų.

Prieš dedant vaisius ir daržoves į specialius skyrelius, dugną verta uždengti popieriumi, kad jis sugertų drėgmės perteklių ir maistas ilgai išliktų šviežias. Bananų uodegas galima suvynioti į foliją, tuomet jos bus laikomos daug ilgiau nei įprastai.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!