Ar žinote, kas atsitiks bute, jei ant grindų pastatysite stikline su actu ir druska? Skaitome!

Ar žinote, kas atsitiks bute, jei ant grindų pastatysite stikline su actu ir druska? Skaitome! Įdomybės

Laikui bėgant namuose susikaupia negatyvi energija.

Rezultate, grįžę namo po sunkios darbo dienos, jūs atsiduriate nepalankioje atmosferoje, jaučiate sukaustymą, nerimą ir susierzinimą. Atsikratyti neigiamos energijos galima naudojant paprastą actą. Beje, ši ir kitos priemonės ne tik pašalins neigiamą energiją, bet ir padės jūsų išvalyti namus.

  • Atstatome energetinį balansą – į stiklinę vandens įpilti 2-3 šaukštus druskos ir vieną šaukštą acto. Pastatykite atvirą tarą ant grindų tame kambaryje, kuriame jūs dažniausiai būnate vakaro poilsio metu. Jau kitą dieną jūsų savijauta pasikeis į geresnę pusę. Atlikti šią procedūrą būtina kiekvieną dieną kalendorinės savaitės bėgyje. Šio fenomeno paaiškinimas yra toks, kad druska valo aurą, o actas gaivina ir valo erdvę.
  • Atsikratome nemalonių kvapų – pastatykite dubenėlį su actu toje vietoje, kurioje susikoncentravo nemalonus kvapas ir palaikykite 12 valandų.
  • Valome lygintuvą – ant popieriaus pripilkite druskos. Įjunkite lygintuvą ir „išlyginkite“ popierių. Reikalui esant, pakartokite šią procedūrą kelis kartus.

  • Gesiname keptuvę – jei užsidegė keptuvė, nereikia jos čiupti ir kišti į vandenį. „Laužą“ galite užgesinti druska.

  • Valome vonią – tam, kad blizgėtų vonia, paruoškite druskos ir terpentino mišinį (1:1). Kruopščiai nuvalykite santechniką ir nuplaukite dideliu kiekiu vandens.

  • Valome vamzdžius – įpilkite į kanalizaciją mišinį, pagamintą iš stiklinės druskos ir stiklinės sodos. Po to atsargiai įpilkite 100 gramų acto ir palaikykite 15 minučių. Kruopščiai išplaukite vamzdžius verdančiu vandeniu.

  • Tikriausiai jūs žinote ir kitų pakankamai efektyvių druskos ir acto naudojimo būdų, kuriuos galite mums atskleisti.

Pasidalinkite šia informacija su savo draugais!

Reklama