Artėja lemtingas trijų zodiako ženklų metas

Artėja lemtingas trijų zodiako ženklų metas Horoskopai

Kartais likimas kiekvienam iš mūsų atneša nusivylimą ir liūdesį, taip pat atsitinka taip, kad Apvaizda siunčia žmogui kažką nepaprasto ir šviesaus.

Mes visi norime, kad šalia būtų mūsų artimieji, norime jausti kažkieno palaikymą ir rūpestį, norime daug daugiau. Ir mes dažnai pagauname save galvodami, kad mums visiškai nieko nevyksta, gyvenimas teka taip monotoniškai, o mes stovime tarsi nuošalyje.

Tokiomis akimirkomis noriu išsiveržti iš šios nelaisvės ir rėkti visam pasauliui, kad esame, kad esame čia, norime dėmesio! Likimas gali būti mums žiaurus, tačiau taip nėra todėl, kad turime kentėti visą gyvenimą. Tiesiog atsitinka taip, kad reikia išgerti karčią taurę iki dugno, kad vėliau būtų lengviau.

Ir Visata siunčia mums testus, kuriuos mes įveikiame po vieną, tapdami panašūs į robotus, mes tiesiog einame į priekį. Tačiau pasibaigus šiam laikotarpiui prasideda visiškai kitoks gyvenimas, kurį mes visada piešėme savo svajonėse.

Astrologai numatė lemtingą laiką, kuris padarys šį perėjimą nuo juodos juostos prie laimingos ateities.
Netrukus Žuvims prasidės profesionalaus pakilimo laikotarpis, taip, ir apskritai jiems seksis, pasiseks ir seksis viskuo. Likimas suteiks jiems galimybę pradėti nuo nulio tai, ką jie kadaise sutriuškino, sugadino ar paprasčiausiai nesugebėjo laiku išsaugoti ir išsaugoti.

Faktas yra tas, kad Žuvys jau išgėrė sielvarto taurę iki dugno, o joms dabar belieka paleisti praeitį ir žengti į priekį. Žvaigždės jiems suteiks tokią galimybę, o dabar svarbiausia nepraleisti didelės sėkmės akimirkos, neprarasti likimo.

Spalio pabaigoje Svarstyklės supras, kad daugelį metų jie gyveno taip, tarsi nebūtų ramūs: viskas vyko su srautu. ir jie patys plaukė kartu su srautu žemyn ir žemyn. Dabar atėjo ramybės metas, kai Svarstyklių gyvenimo upė pasiekė ramybę ir mums reikia skubiai iš jos išlipti, kol baseinas sutvirtės.

Lemtingas laikas suteiks jums ženklų, tačiau juos reikia teisingai iššifruoti, kad galėtumėte toliau gyventi taip, kaip norite, o ne taip, kaip jums reikia. Jums pasiseks, jei jau dabar surinksite mintis, suspausite visas jėgas į kumštį ir atsistosite, eisite prieš srovę, tiesiai į savo laimę ir savo norų išsipildymą.

Ožiaragiams lemtingas laikas suteiks galimybę žymiai pagerinti jų finansinę padėtį ir padėtį visuomenėje. Niekada anksčiau jūsų noras būti lyderystėje nepasireiškė taip stipriai, niekada anksčiau nenorėjote laimėti daugiau nei dabar.

Labiausiai tikėtina, kad turite žiūrovą, kurio aplodismentus norite sutrikdyti, iš kurių norėtumėte sulaukti pagyrimo ir įvertinimo. Na, gerai, tai yra geras uolumas, o Likimas padės jums nepakliūti į purvą jums svarbaus žmogaus akyse ir palikti žaidimą kaip vertas nugalėtojas! Apie tai rašo kanalas „Ai Todor“.

Reklama