Artimiausių dienų įvykiai. Ką tau ruošia likimas?

Artimiausių dienų įvykiai. Ką tau ruošia likimas? Įdomybės

Linkėjimai jums, draugai, mieli abonentai ir mano kanalo svečiai!

Ačiū, kad lankėtės pas mane už šviesą!

Pagal šios dienos scenarijų siūlau pamatyti, kas jūsų laukia artimiausiomis dienomis, kokius įvykius jums ruošia likimas.

Skirkime neilgai, aš ieškosiu savaitę.

Draugai, jei turite klausimų apie asmeninius maketus, galite susisiekti su manimi el. Paštu [email protected] arba Whatsapp / Telegram +79222012531

Taigi …

Čia yra trys variantai. Susitelkite į savo pirmąjį impulsą ir pasirinkite kortelę:

Autoriaus nuotrauka
Autoriaus nuotrauka

Ir dabar mes žiūrime į prasmę …

1 variantas

1 variantas
1 variantas

Tai, ko siekėte, apie ką svajojote, pradės pildytis. Pamatysite realias perspektyvas pasiekti savo tikslą, pati erdvė pradės judėti link jūsų.

Jūsų energija, pasitikėjimas savimi ir tuo, ko norite, pažodžiui pradės kurti jūsų naują realybę. Tęskite gerą darbą … Optimizmas, džiaugsmas procese ir didelis pasitikėjimas sėkme yra tai, kas skatina jus siekti tikslo.

Jei šios savybės, priešingai, jums dabar yra raudonos, atkreipkite dėmesį į savo aplinkoje esančią moterį, kuri jus palaiko. Aktyvi, aktyvi, pozityviai nusiteikusi – ji tikrai gali tave judėti pirmyn.

Jei jums bus sunki situacija, aplinkybės pasisuks jūsų naudai. Yra išeitis, plėtosis ir plėtosis santykiai, vyks kelionė, bus įgyvendinta bet kokia kūrybinė idėja.

Tačiau vis dėlto būkite pasirengę, kad šis procesas nebus greitas ir užtruks šiek tiek laiko. 

2 variantas

2 variantas
2 variantas

Santykiuose jūsų laukia rimti pokyčiai, kurie ilgą laiką buvo stabilūs ir suteikė pasitikėjimo ateitimi. Lazdų karalius čia gali parodyti tiek mylimą vyrą moteriai, tiek verslo partnerį. 

Šie santykiai išgyveno savo apibrėžtą, natūralų ciklą ir atėjo iki to momento, kai reikia nuspręsti, kas bus toliau, kur judėti, kartu ar atskirai … Po to jūsų santykiai arba pereis į naują vystymosi stadiją arba natūraliai baigtis. 

Akivaizdu, kad ši situacija suteiks jums nerimo ir patirties, nes nebus visiškai suprantama, ką daryti ir kaip užmegzti sąveiką.

Stenkitės nesimušti, įsigilinkite į save ir neperdėkite. Pasitikėkite likimu – mums nėra suteikta galimybė pamatyti perspektyvų, kurias ji mums paruoš prieš laiką. Atminkite: tai, kas vyksta, yra tik natūralus jūsų abipusio vystymosi etapas, per kurį eina bet kokie santykiai. 

Dėl to viskas bus gerai. Padarysi išvadas, įveiksi visus emocinius barjerus, nesusipratimus, nesutarimus ir užmegzsi santykius. 

Nepaisant to, „World“ kortelė žada visišką harmoniją ir naujo etapo pradžią, jau turint naujos patirties ir esant naujoms sąlygoms. 

3 variantas

3 variantas
3 variantas

 Ši parinktis aiškiai susijusi su meilės santykiais. Jūsų laukia labai emocinga savaitė. Ateinančiomis dienomis jus gali apimti gana melancholiškos nuotaikos ir apatija, emocinio perdegimo situacija, kai nebenorite nieko. Nenoriu nieko daryti, nuspręsti. 

Buvo per daug susidūrimų, nesutarimų, išsiaiškinta, kas teisus, o kas neteisus. Paliečiamas pasididžiavimas ir ambicijos … Galbūt kažkas nori pagauti jų įkyrių minčių bandelėmis ir saldumynais arba paskęsti alkoholiu.

Tačiau vis dėlto nenusiminkite, nes niūri nuotaika greitai jus paliks, nes jūsų horizonte pasirodys jūsų mylimas vyras, apimtas jausmų, nostalgijos ir meilės prisipažinimų.

Tačiau atsakysite jam taip pat, nes kitaip ir būti negali – esate pora, ir mylite vienas kitą. Ir toks jūsų santykių pakratymas yra tik geras, nes „mielieji barasi – tik linksminkis“ … 

Ačiū už dėmesį ir buvimą su manimi!)

Draugai, jei lygiavimas buvo įdomus ir naudingas jums, nepamirškite patikti ir užsiprenumeruokite kanalą! Jei manote, kad tai būtina, galite man padėkoti auka).

Greitai pasimatysime! 

Reklama