Aš nežinojau, kad svogūnai gydo tiek daug ligų … Geriau nei bet kurios tabletės!

Aš nežinojau, kad svogūnai gydo tiek daug ligų … Geriau nei bet kurios tabletės! Receptai

Kodėl kiekvieną kartą bėgame į vaistinę, nors galime tiesiog eiti į virtuvę? Patikėkite ar ne, tačiau šimtmečius žmonės svogūnus naudojo beveik visoms įmanomoms ligoms gydyti.

Kuo toks ypatingas svogūnas?

Šioje kaustinėje daržovėje gausu sieros, kuri suteikia jai puikių antibakterinių ir antiseptinių savybių. Siera daro ją idealia priemone homeopatiniam gydymui.

Ramina sinusus

Galite tiesiog mesti galvą atgal ir užsidėti porą svogūnų ant nosies. Ir jūs galite jį supjaustyti, supilti į lėkštę, uždengti galvą rankšluosčiu ir įkvėpti šios daržovės kvapo. Taip, procedūra nėra pati maloniausia, tačiau ji puikiai valo nosį!

Raminantis kosulys

Pasigaminkite savo kosulio sirupą namuose. Etgo imkite 1 galvą raudonojo svogūno, 1/2 galvos česnako ir 1/2 puodelio rudojo ir baltojo cukraus. Sumaišykite visus ingredientus maišytuve ir supilkite puodelį medaus. Sandariai uždarykite dangtį ir šaldykite 8–12 valandų.

Po to galite jį gerti – 1 valandą arba 1 šaukštą. šaukštą vienu metu. Mišinys, be abejo, labai skamba, tačiau padeda iškart.

Mažina pykinimą

Jei staiga pykina ir šaldytuve turite svogūnų, tada nedelsdami eikite į virtuvę. Išimkite svogūno galvutę, perpjaukite ją per pusę ir kiekvieną gabalėlį pritvirtinkite prie pažastų. Palaikykite juos ten keletą minučių. Pykinimas praeis.

Nustokite kraujuoti

Jei atlikote pjūvį ant odos ir nežinote, ką daryti, prie žaizdos pritvirtinkite marlę, į kurią įvyniota pora svogūnų griežinėlių. Kraujas sustos. Jei nuolat kartosite šią procedūrą, žaizda užgis greičiau.

Pašalina blogą pėdų kvapą

Svogūnai pasižymi galingomis priešgrybelinėmis savybėmis. Ir jei jūsų kojos skleidžia specifinį kvapą, kai nusimetate batus po ilgos dienos, turite grybelį. Dešimt minučių trinkite kojas su svogūnais, tada nuplaukite kojas šiltame vandenyje.

Jei įmanoma, pakartokite šį ciklą tris kartus per dieną. Kvapas išnyks vos per 2–3 dienas.

Uodų įkandimai

Jei jūsų odą niežti niežulys, kai jus įkando uodas, tiesiog pritvirtinkite pusę svogūno galvos prie tos vietos, kur niežti. Ir viskas praeis.

Likviduokite ausų infekcijas

Visi, kas kada nors skaudėjo ausis, žino, kas tai yra. Paprastai norėdamas atsikratyti jos, žmogus yra pasirengęs bet ką padaryti. Taigi kodėl jis tik neįdeda svogūno gabalėlio į ausis? Jis turi priešuždegiminį poveikį.

Jei sergate migrena, pakartokite šią procedūrą prieš miegą. Tegul svogūnai guli ausyse iki ryto. Ir jūs suprasite, kad mes buvome teisūs.

Gydo spuogus

Specializuoti vaistai, palengvinantys inkštirą ir spuogus, yra gana brangūs. Štai alternatyva: sumaišykite vieną susmulkintą vidutinį svogūną ir 1/2 puodelio medaus. Laikykite mišinį ant silpnos ugnies, kol jis taps tiršta pasta.

Tepkite ją tose odos vietose, kur reguliariai atsiranda spuogų.

Apsaugo nuo plaukų slinkimo

Siera, kurios, kaip mes jau sakėme, yra pilna svogūnų galvutėse, apsaugo nuo plaukų slinkimo. Taigi pirmiausia išspauskite sultis iš svogūno galvos, o tada, kai nusiprausite, užpilkite ant galvos daug vandens su šiomis sultimis. Tada kvapas lengvai pašalina šampūną, tačiau plaukų šaknys stipriai sustiprėja.

Mažina randus

Tai, be abejo, yra stebuklas, tačiau chirurginius randus lempučių dėka tikrai galima padaryti mažiau matomus. Tiesiog reguliariai trinkite juos ant savo odos.

Reklama