„Aš per naujuosius metus – tapsiu laimingiausias!“: Ką astrologų stilistai pataria 2021 m.

„Aš per naujuosius metus – tapsiu laimingiausias!“: Ką astrologų stilistai pataria 2021 m. Horoskopai

 

Na. Pavargote nuo žiurkės metų, ar laukiate Jaučio metų? Na, žiurkė, kaip visada, visiškai atsikratė … Visada būna taip: ar prisimenate 2008-uosius? Turiu iškart pasakyti, kad, kaip bebūtų keista, Rusija žiurkė, jautis, tigras ir katė – visus šiuos metus sekantys vienas kitu – yra palankūs ir geri. Net jei to nesijaučiate dėl gilėjančios krizės, vis tiek taip yra – gyvenime svarbu ne tik pinigai.

Malonu šiek tiek? Žodžiu taip: kai visiems blogai, rusai jaučiasi gerai, nes yra prie visko pripratę ir viską išgyvena.

Jautis yra darbštus ir konservatyvus, jis nemėgsta karų ir sukrėtimų. Todėl reikia arti daug ir šiek tiek skandalo. Jis taip pat patiria išbandymus, taip pat išbando jėgą, kaip tikras Saturno vaikas.

Beje, ar prisimenate, kad 2024 metais Plutonas įžengia į Vandenio ženklą, Rusijos ženklą? Štai tada tik prasideda Vandenio amžius, kuris nuo 60-ųjų ūžia mūsų ausimis. Rusijai viskas bus gerai, net jei dabar sunku tuo patikėti. Na, mes, žinoma, turime konkrečių idėjų apie gėrį, bet vis dėlto …

Dabar pereikime nuo pasaulinės istorijos prie privačios. Kaip sutikti Jaučio metus, kad jie prabėgtų saugiai?

Naujųjų metų apranga

Leiskite jums priminti, kad jautis pas mus ateis ne sausio 1 d., O vasario 12 d. Bet kada tai mus sustabdė? Mes sovietinėms tradicijoms primetėme kinų ceremonijas, taip atsirado Naujieji Rusijos Naujieji Metai.

Tai bus balto metalo Jaučio metai. Jei griaunantis ir agresyvus metalo elementas visiškai neprieštaravo Žiurkės prigimčiai, tai čia aiškiai matome tam tikrą prieštaravimą: jautis yra taikus gyvūnas, priklauso žemiškam elementui, o metalas yra priešiškas Žemei, jis jį sunaikina. Tačiau Žemė metalui miela. Labai prieštaringi metai. Tikiuosi, kad tai nepasieks pašėlusių karvių ligos. Kaip tada rengtis?

Be # naujų metų , galutinis valymo rekomenduojama: Audiniai, aksesuarai, batai su intensyvaus metalinio blizgesio. Nesivaržykite švytėti nuo galvos iki kojų, pridėkite savo makiažui blizgesio ir, žinoma, spindėkite papuošalais. Tiesiog gerai bus ir pilka spalva.

Jautis yra Saturno, o mėgstamiausia Saturno spalva yra juoda. Nepamiršk jo taip pat. Beje, šią žiemą dizaineriai griežtai pataria gotikai.

Kadangi jautis yra žemės ženklas, galite dėvėti karamelės atspalvius ir rudą šokoladą.

Balta ir „Café au lait“? Puiku! Taip pat leidžiama žalia ir geltona, Jautis juos myli.

Patariama vengti visko, kas primena ugnį ir vandenį – priešiškų metalui elementų, kurie jį sunaikina. Kitaip tariant, raudona nėra sezono spalva. Mėlyna, akva ir mėlyna – taip pat.

Kadangi, kaip jau minėjome, jautis yra konservatyvus, verta atkreipti dėmesį į tinkamai iškirptus ir pasiūtus tradicinių stilių drabužius. Moterims gera dėvėti sukneles, vyrams – kostiumus. Jautis nesupras netvarkos dėl # atostogų, aplaidumo.

Jautis yra labai prietaringas, nepamiršk ir laimingų ritualų. Na, pavyzdžiui, jei gruodžio 31-osios vakarą kairysis delnas staiga niežti, tai jūs ne tik jį subraižote, bet ir suspaudžiate, įsidedate į kišenę ir tik tada atsegate.

Jautis yra kurmudas, Naujųjų metų dienomis nepirkite beprotiškų pirkinių, tačiau jis taip pat yra gurkšnis – stalas turi būti geras, patenkintas. Jei galite išsiversti be jautienos, darykite tai.

Reklama