Ašaros už mirusiuosius: kodėl negalite verkti ir kaip susidoroti su netektimi

Naujienos

Žmonės tiki, kad nereikia dažnai verkti, ilgėtis ir liūdėti dėl mirusiųjų. Manoma, kad mirusiojo sielos pomirtiniame gyvenime kenčia nuo tokio stipraus ilgesio. Verkdamas žmogus galvoja apie kitą į pasaulį išėjusį žmogų, veltui eikvoja daug energijos. Todėl siela negali rasti ramybės.

Ar gerai verkti dėl mirusio žmogaus

Verkti dėl žmogaus, kuris nepraėjo keturiasdešimties dienų nuo jo mirties dienos, gali būti nemalonus. Mirusiojo siela negalės išeiti į kitą pasaulį ir susirasti naują gyvenimą. Ji gali būti įstrigusi ant žemės kaip vaiduoklis, kentėti kiekvieną dieną. Nėra prasmės verkti dėl seniai mirusių žmonių, nes jie jau gavo naują gyvenimą ir naują kūną.

Verta paminėti, kad ašaros yra natūrali organizmo reakcija į mirtį. Kol mylimas žmogus išlydimas į kitą pasaulį, šeima ir artimieji išliejo daug ašarų.

Stačiatikių bažnyčioje jie tiki, kad negalima verkti dėl mirusiojo. Jo siela siunčiama į Dievo teismą, kur Visagalis įvertina nuodėmes ir nusprendžia, ar siųsti ją į dangų ar į pragarą. Nuolat verkiantys artimieji atitraukia sielą ir neleidžia jai kreiptis į teismą.

Plonas protinis apvalkalas lieka žemėje, kenčia ir kenčia. Tai tarsi veidrodis parodo gedinčiojo emocijas.

Ar galima verkti už mirusįjį iki keturiasdešimties dienų

Kol nuo žmogaus mirties nepraėjo keturiasdešimt dienų, jo sielai reikia nuolatinės maldos. Verta paminėti, kad dažnai nusidėjėliai, pažeidę Dievo įsakymus, praradę mylimą žmogų, įgyja tikėjimą, priima stačiatikybę. Taip atsitinka, kai verkiate.

Rusai nelinkę tramdyti ašarų, ypač jei į pasaulį išėjo kitas mylimas žmogus. Senovėje Rusijoje buvo įprasta samdyti gedinčius, kurie verkė per laidotuves. Buvo tikima, kad atsisveikinimą visada turi lydėti karčias verksmas.

Religija suteikia gedulo dienų, kai galima drąsiai lieti ašaras. Mirusiųjų sielos gauna ramybę ir jau jaučia artimųjų meilę bei ilgesį. Tačiau islame verkti už mirusįjį leidžiama bet kada.

Kodėl negalima verkti dėl mirusiųjų

Per didelis verkšlenimas ir kančios gali labai išsekinti žmogaus organizmą, paaštrinti lėtinius negalavimus ir pritraukti naujų. Verkiantis žmogus gali pritraukti ne tik fizines ligas, bet ir gauti psichologinę traumą.

Kai kurie gali galvoti apie savižudybę. Labai sunku išbristi iš šios būsenos, todėl nereikia savęs į ją įtraukti. Jei žmogus supranta, kad negali susitvarkyti pats, gali paprašyti draugų, kunigų ar psichologų pagalbos.

Kai kurie liaudies ženklai byloja, kad ilgai verkiant dėl ​​žmogaus galima paskęsti ašarose. Be to, manoma, kad išklydusio iš ano pasaulio siela neras ramybės. Ji nuolat sapne pasirodys artimiesiems, nervinsis ir jaudinsis.

Viskas šiame pasaulyje turi vykti kaip įprasta. Netrukdykite giminaičiui ar draugui išvykti. Kuo anksčiau tai supras, tuo geriau bus visiems – ir gyviesiems, ir mirusiems. Tiesiog reikia gyventi toliau, nes Visagalis neduoda tokių išbandymų, kurių žmogus nepajėgtų ištverti.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!