Astro prognozė iš Vera Khubelashvili savaitei nuo 2022 m. vasario 21 d. iki vasario 27 d.

Kitos Naujienos

Vera Khubelashvili prognozuoja, kad nusivylimo ir nepasitikėjimo savaitė baigėsi, o dauguma ženklų galės lengviau atsikvėpti. Šis laikotarpis tinkamas atsipalaiduoti, pabendrauti su pozityviai nusiteikusiais žmonėmis, o tai suteiks jėgų prieš prasidedant pavasariui.

Avinas

Astrologė Vera Khubelashvili pataria Avinui išmokti objektyviai žvelgti į gyvenimo realijas. Nepaisant to, kad norite viską gauti maksimaliai, tai Avinui laimės neatneš. Todėl, norėdami įgyti svarbios patirties, šiuo laikotarpiu turite teisingai nustatyti prioritetus.

Jautis

Jautis turėtų skirti laiko saviugdai. Kai kuriais klausimais žvaigždės pataria joms nusileisti, net jei tai ir nepatinka. Savaitė taps motyvacijos nustatymo periodu, kuris ateityje leis įgyvendinti visus Jaučio planus.

Dvyniai

Savaitė Dvyniams bus sudėtinga. Yra rizika suklysti, ypač vasario 24 ir 25 d. Astrologė rekomenduoja atsisakyti neigiamų emocijų ir minčių, taip pat atsisakyti bendrauti su bėdą atnešančiais žmonėmis.

Vėžys

Astrologė tikina, kad savaitė nuo vasario 21 iki 27 dienos Vėžiams bus itin vaisinga. Jie galės įgyvendinti savo planus ir net padėti aplinkiniams. Žvaigždės Vėžiams pataria atsižvelgti į kitų žmonių patarimus, o ne stengtis demonstruoti savo pranašumą.

Liūtas

Laikotarpis labai sėkmingas sėkmingam planų įgyvendinimui. Vera Khubelashvili liūtams pataria priimant svarbius sprendimus pasikliauti intuicija – ji suteiks galimybę nepraleisti pelno. Šią savaitę Liūtams svarbiausia parodyti ryžtą ir nepraleisti progų įgyvendinti savo sumanymus.

Mergelė

Mergelės gali tikėtis žvaigždžių palankumo. Kitą savaitgalį jie ne tik sėkmingai dirbs, bet ir smagiai praleis laiką. Jei suplanavote kelionę, tuomet ji jums suteiks malonių emocijų ir naujų pažinčių.

Svarstyklės

Astrologė pataria Svarstyklėms nustoti skųstis gyvenimu, o galiausiai imtis darbo visa jėga. Asmeninė patirtis ir teigiamas požiūris padės jiems išvengti sunkumų. Savaitė palanki naujoms pažintims ir net santykiams. Tačiau žvaigždės perspėja, kad nereikėtų joms kurti per didelių planų.

Skorpionas

Paskutinė vasario savaitė Skorpionams bus surengta su įvairia sėkme. Gyvenime galimi ir pakilimai, ir nuosmukiai, bet nereikia nusimesti. Prieštaringi klausimai išsispręs jums nedalyvaujant, todėl neskubėkite pasiduoti provokacijoms.

Šaulys

Vera Khubelashvili mano, kad savaitė nuo vasario 21 iki 27 dienos Šauliui bus sėkminga tiek darbų, tiek įgyvendinimo darbo srityje prasme. Asmeniniame gyvenime viskas bus šiek tiek sudėtingiau, todėl turėtumėte atidžiai pasirinkti savo išraiškas, kad nenukreiptumėte kitų prieš jus.

Ožiaragis

Žvaigždės šią savaitę padės Ožiaragiams teisingai susidėlioti prioritetus ir rasti aukso vidurį troškimuose. Vera Khubelashvili pataria elgtis atsargiai, nesikreipti į kraštutinumus. Priešingu atveju galite susikurti sau priešų.

Vandenis

Astrologė Vandeniui rekomenduoja mąstyti pozityviai. Atsisakę negatyvo, galite įgyti ypatingos galios, kuri leis įgyvendinti savo planus. Šią savaitę palankus metas plėsti ryšius su naujais žmonėmis. Žvaigždės pataria vengti skubotų sprendimų. Vandeniai turėtų skirti laiko maloniam bendravimui ir saviugdai.

Žuvys

Paskutinė vasario savaitė bus kupina įvairių įvykių. Astrologė tiki, kad jos suteiks Žuvims pasitikėjimo savimi, padės išsklaidyti iliuzijas ir visas abejones. Vera Khubelashvili rekomenduoja šio ženklo atstovams atkreipti dėmesį į savo vidinius jausmus – intuicija jų nenuvils.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!