Astrologai numatė didelių pokyčių laiką keturiems zodiako ženklams: spalio 15 – 30 d

Astrologai numatė didelių pokyčių laiką keturiems zodiako ženklams: spalio 15 – 30 d Horoskopai
Kai ateis didelių pokyčių laikas, pasidaro šiek tiek nejauku, tačiau kai viskas pradės suktis ir pasisuks, nebus kada galvoti apie blogą! Astrologai paskelbė nuostabų laiką, kai pokyčiai tiesiogine prasme nukris ant keturių Zodiako ženklų ir suteiks jiems palaimą!
Spalio 15–30 dienomis vyks daug įdomių renginių, kurių kiekvienas bus individualus tam tikram zodiako ženklui. Jei ilgai laukėte, kol kažkas nutiks jūsų gyvenime, dabar pats laikas ruoštis įdomiausiems ir pradėti džiaugtis!
Jau spalio 15 dieną Šaulio gyvenime pradės vykti įvykiai, kurių neįmanoma užkirsti kelią, atgal atsisukti ar sustabdyti. Tai bus pokyčiai, kurių tikėjotės ir bijojote tuo pačiu metu, kurie įkvėps jus žygdarbiams ir šiek tiek atgrasys.
Galite kartą ir visiems laikams nutraukti praeitį, kuri nunuodijo jūsų gyvenimą, tačiau, kita vertus, laukia šviesi ateitis. Jūs jau seniai esate pasirengę šiems Likimo perversmams ir viskam, kas susiję su išoriniu dirgikliu, tada Likimas paprasčiausiai nepaliks jums pasirinkimo!
Permainų vėjas artimiausiomis dienomis įsiverš į Avino gyvenimą ir pripildys jį ypatingo magnetizmo. Gyvenimas taps lengvesnis, nes kažkas labai artimas ir brangus žmogus imsis kai kurių jūsų problemų ir kliūčių, o jūs kartu viską įveiksite!
Bėdų serija, užklupusi ant galvos per beprotišką lietų, baigsis, galėsite išardyti senų problemų griuvėsius ir eiti toliau. Jūsų laukia prašmatni ateitis, kuri suteiks jums ne tik atleidimą nuo bėdų, bet ir galimybę įgyvendinti visas svajones per trumpiausią įmanomą laiką!
Prieš tai, kai Ožiaragiams dabar iškyla nelengva užduotis: turite nuspręsti, kuriuo keliu judėsite pirmyn, ir siekti kokios ateities. Jei norite meilės, turėsite paaukoti karjerą ar dar ką nors, kas jums ne mažiau svarbu, tačiau tai bus tik jūsų pasirinkimas.
Jei priešingai, jūs svajojate pasiekti nerealią sėkmę darbe, savo versle, tuomet turite pasiruošti meilės ar draugystės praradimui, nes negalėsite eiti kartu. Laikotarpiu nuo spalio 15 iki 30 dienos jūsų gyvenime vyks laipsniški pokyčiai, tačiau šio laiko jums pakaks apsispręsti dėl kardinalių.
Dėl Žuvys dabar, atrodo, nieko nėra neįmanoma, jie yra pasirengę pereiti kalnus ir svarbiausia – jie turi visas šis galimybes! Pasiekti aukštus reitingus? Lengva! Prašyti pakelti? Kodėl gi ne! Atidarykite savo, nors ir nedidelį, bet verslą? Jūs esate laukiami!
Dabar galite nuskristi į bet kokį aukštį, nenukrisite, nes ten jus pakels aukštesnės jėgos ir padės judėti kalnuose. Meilė taip pat bus šalia, neturėtumėte jos atidėlioti vėliau, nes laimė ir sėkmė turėtų būti šalia, o meilė – dar arčiau! Taip ir bus!
Reklama