ASTROLOGAI RAGINA SAUGOTIS TRIS ZODIAKO ŽENKLUS – UŽGRIUS ŽMOGAUS IŠ PRAEITIES KERŠTAS

ASTROLOGAI RAGINA SAUGOTIS TRIS ZODIAKO ŽENKLUS – UŽGRIUS ŽMOGAUS IŠ PRAEITIES KERŠTAS Įdomybės

Avinas

Nepervertinkite savo galimybių: šios dienos pastangos gali duoti priešingų rezultatų.

Tauras

Būkite apdairūs bendraudami, dirbdami su informacija, ką nors remontuodami, tvarkydamiesi.

Dvyniai

Tai sunki diena, kai tuščia laukti teisybės (juolab netinka dėl to skelbti karo padėties nei darbe, nei namie). Nesitikėkite būti suprasti, išgirsti, įvertinti, labiau derinkitės prie kitų.

Vėžys

Mažiau tikėkitės sėkmės ir naudos. Negeras laikas rizikuoti ar su kuo nors aiškintis santykius. Kad ir kuo užsiimsite, kad ir su kuo bendrausite, nepersistenkite.

Liūtas

Jus gali nuvilti asmuo, kuriuo pasitikėjote, kuris buvo jums autoritetas, tik to nereikėtų sureikšminti, nes viskas dar keisis. Svarbių reikalų su užsieniečiais patartina netvarkyti ir į keliones nevykti, į svečius nevaikščioti.

Mergelė

Gerai dirbti nebus lengva, o reikalaujama iš jūsų bus tikrai daug. Tiek aplinkiniai, tiek vadovas gali klaidingai vertinti jūsų elgesį. Bus geriau, jei nesitikėsite teigiamo įvertinimo.

Svarstyklės

Pasirodys, kad esate laisvi ir galite daryti, ką norite, tačiau tai ir yra šios dienos spąstai. Mokėkite skirti provokacijas, pasiruoškite netikėtumams: jie gali sugriauti jūsų planus. Saugokitės netikrų draugų.

Skorpionas

Žiūrėkite, kur važiuojate, nes nuvažiuosite, kur žiūrite. Nebrandinkite vilčių: tai praradimų, nusivylimų ir ne visai malonių praregėjimų metas.

Šaulys

Gali taip nutikti, kad judėdami viena linkme atsidursite kitoje vietoje – rezultatai neatitiks lūkesčių. Tai, ko šiandien sieksite ar norėsite, nebūtinai teisinga ir jums reikalinga. Kad ir kas atsitiktų, nepasiduokite pirmam impulsui ir nepraraskite savitvardos.

Ožiaragis

Nebūkite tikri dėl to, ką girdite, matote ar manote, įsivaizduojate. Nesitikėkite, kad dabartines problemas pavyks išspręsti lengvai, bent jau kol kas nerasite tinkamo sprendimo.

Reklama