Astrologas: „Spalis mūsų laukia gyvas ir bauginantis pražūtingu užtaisu“

Astrologas: „Spalis mūsų laukia gyvas ir bauginantis pražūtingu užtaisu“ Horoskopai

Ne juokai – 9 (devyni!) Įtempti aspektai tarp galingiausių, energingiausių ir kenksmingiausių planetų tik spalio 7–20 dienomis.

Viena vertus, planetos ginčai palaikys Saulę ir Marsą vienas priešais kitą (tikslus jų opozicinis aspektas yra spalio 13–15 d.), Kita vertus, vadinamasis „didysis trys 2020“ Jupiterio, Saturno ir Plutono asmenyje, ilgą laiką stovint Ožiaragis. Atsižvelgiant į tai, kad Merkurijus nuo spalio 14 d.

Sulėtėjo ir grįžo atgal, galime drąsiai kalbėti apie ilgą spalio vidurį kaip apie kritiškiausią, sunkiausią ne tik mėnesio, bet ir metų dalį.

Šis laikotarpis gali sukelti kardinalių ir kartais nepageidaujamų virsmų, nors procesus bus sunku suvaldyti, tačiau šiuo metu daug kas gali prieštarauti planuojamiems planams.

Tačiau bus gana palankios planetų įtakos savaitė – nuo spalio 21 iki spalio 29 dienos, būtent šiam augančio mėnulio laikotarpiui, galite aktyviau planuoti verslą.

O spalio mėnuo prasidės gana energinga pilnaties aura, spalio 1-2 dienomis – karštu tranzitiniu mėnuliu Avino ženkle. Ketvirtadienis ir penktadienis (1–2 numeriai) gali suteikti ryžtingumo visiems, kuriems to trūko kažkokiam spurtui, veiksmui ar svarbiam startui. Tačiau turime nepamiršti, kad jei spalio 1 d. Yra gana darbo diena, tai antroji ir pagrindinė spalio 3 d., Šeštadienio (iki vakaro) dalis daugeliui gali tapti sunkumų ir neveiksmingų veiksmų laikotarpiu. Čia pažymime, kad spalio 5 d., Pirmadienis, taps viena iš nedaugelio harmoningų mėnesio dienų verslo iniciatyvoms, taip pat pirkimams ir sandoriams.

Kitas rūpestis – spalio 9–11 d. Marso ir Plutono (9) bei Saulės ir Jupiterio (11) akistatos dienos bus aiškiai pernelyg emocingos, kupinos provokacijų skirtingais lygmenimis, ypač politikos ir tarpetninių santykių plotmėje. Didesniu mastu tai taikoma spalio 10–11 d. – penktadieniui 9 d., Ypač pirmoji dienos pusė turėtų būti gana draugiška.

Spalio 14–20 dienomis numatomas dar dramatiškesnis planetų sąveikos laikotarpis, įskaitant naujo mėnulio mėnesio (16 mėn. Vakaro jaunatis) perkrovimą. Saulės priešprieša Marsui (14), Plutonui (15) ir Saturnui (18), lygiagrečiai su pakartotiniu Marso ir Jupiterio (19) konfliktu (jų pirmasis aspektas – sprogimas Beirute), yra gana sprogus, sprogus mišinys, kuris įvykio plokštumoje be tradicinio nelaimingų atsitikimų ir nusikalstamumo augimo tokiu metu gali pagilinti skirtumus visais valdžios lygmenimis ir bet kokiais kitais santykiais, ypač ten, kur yra viršininkas ir pavaldinys.

Taigi, mūsų laukia gana gyvas ir bauginantis mėnuo su savo griaunamuoju užtaisu, kuris daugeliui taps sunkus, tačiau tikrai atkreips dėmesį į klaidas ir sutelks dėmesį į pagrindines skubias problemas.

Palankios ir nepasisekusios dienos ir periodai. Svarbūs mėnesio įvykiai.

Spalio 1-3 d. – pilnaties aura, sunkios, karingos dienos.

Spalio 2 d. – Venera patenka į Mergelės ženklą, palaikydama bendrą mėnesio kritiką.

Spalio 9–11 d. Ir 14–20 m. Yra daugiausia konfliktinių zonų spalio mėn.

Spalio 14 d. (Iki lapkričio 3 d.) – Merkurijus virsta atgaliniu judesiu.

Spalio 16 d. – 22.30 val. Jaunatis Svarstyklių ženkle.

Spalio 23 d. – Saulės perėjimas į Skorpiono ženklą.

Spalio 21–29 d. – teigiamesnių planetos įtakų laikotarpis

Spalio 30-31 d. – ir vėl sudėtinga „Urano“ pilnaties aura.

Aktyviausios mėnesio dienos yra spalio 2–3, 10–11, 15–18, 23, 30–31 d.

Teigiamų planetų derinių dienos – 5, 12 (iki 17:00), 19 (sąlyginai), 21, 26, 27 (sąlygiškai).

Reklama