Astrologė: šį ženklą prislėgs per metus susikaupęs krūvis

Astrologė: šį ženklą prislėgs per metus susikaupęs krūvis Horoskopai

Šią savaitę baigiasi ne tik Žuvų ženklo dienos, bet ir visas Zodiako ratas, primena astrologė Palmira. Per metus susikaupusį krūvį labiausiai pajunta Avino ženklo žmonės, tad jiems nevalia pamiršti poilsio.


Avinas (03 21–04 20)

Viso Zodiako bei Žuvų ženklo pabaiga nėra paprastas laikas – prislegia per metus susikaupęs krūvis. O labiausiai tai pajunta Avino ženklo žmonės. Dabar svarbu poilsis, ramybė. Turėtumėte labiau savimi pasirūpinti. Nesiimkite nieko naujo, atsisakykite viršvalandžių darbe, nepersidirbkite namuose. Derėtų baigti didesnius veiklos ciklus.

Ketvirtadienis, penktadienis iki 14 val. tinkami pakovoti už jums svarbų reikalą – seksis. Tiesa, stenkitės mažiau kalbėti, nieko nežadėti (ypač ketvirtadienį). Sekmadienis apgaulingas – iš pažiūros gali viskas pasirodyti gerai, tačiau ne viskas išeis, kaip norėsite. Pirmadienį verta spręsti senas problemas.


Jautis (04 21–05 20)

Žuvų ženklo pabaiga – gilinimosi į save metas, tad nurimkite. Esate kupini rūpesčių, jūsų dienotvarkė užgrobta įvairių dalykinių reikalų. Nors jausitės stiprūs, viskam jėgų neužteks. Atsirinkite, kas svarbiausia, ir ketvirtadienį, penktadienį turėsite puikią progą griebti jautį už ragų.

Savaitgalį bei pirmadienį pamėginkite pajusti esminius poreikius, suprasti savo tikruosius tikslus ir atskirti nuo atsitiktinių, kažkieno primestų. Tai bus svarbu: jau kitos savaitės vidury šios problemos prirems prie sienos. Savaitgalį geriausia praleisti namie ramiai ilsintis, neskubiai tvarkantis – prasideda Avino laikas ir aktyviai bendrauti jau nebus tinkamas metas.


Dvyniai (05 21–06 21)

Savaitės pradžioje nepervertinkite savo galimybių – net jei jausite, kad viską galite, neskubėkite rizikuoti. Tokia stipri pagunda viską statyti ant kortos gali kilti ketvirtadienį. Atrodys, kad laimėjote kovą ir laimės paukštė jau rankose, tačiau neapgalvotu žodžiu galite sugriauti sėkmės pagrindus. Diena netinkama reikšti pretenzijas nei viršininkui, nei sutuoktiniui.

Jūsų pergalės bei sėkmės dienos – penktadienis ir šeštadienis. Ypač penktadienį iki 14 val. tiktų tvarkyti atsakingus reikalus, pasirašyti svarbius dokumentus. Šiomis dienomis jausitės puikiai ir viskas vyks sklandžiai. Savaitgalis mokys reikalingų dalykų optimizmui palaikyti. Pirmadienį darbe gali įvykti gerasis persilaužimas.


Vėžys (06 22–07 22)

Kadangi Saulė Žuvyse, jus palaikančiame ženkle, Zodiako pabaigos laikas jūsų nenuliūdins, net bus naudingas – beveik savaime spręsis sudėtingi klausimai, konfliktinės situacijos darbe, galėsite rinktis lengvesnius kelius tikslui pasiekti.

Bendraukite, būkite atidūs išgirstiems dalykams, priimkite siūlomą pagalbą – jums palengvės.

Tiesa, ketvirtadienis kiek apgaulingas, tad nereikia tikėti viskuo, ką išgirsite. Ši diena bei sekmadienis nebus tinkamas laikas susitarimams, įsipareigojimams.

Savaitgalį, pirmadienį galimi svarbūs susitikimai, pokalbiai, kurie laimingai nulems jūsų karjeros ateitį. Tai, ko ilgą laiką norėjote, dabar gali įvykti.


Liūtas (07 23–08 22)

Vis dar sunkokas metas, bet pakentėkite iki kito šeštadienio, kol Saulė įeis į Aviną – tada vėl pasijusite laimingi ir jūsų rūpesčiai sutirps kartu su pavasariniu sniegu.

O kol kas mažiau krimskitės ir nebūkite patiklūs: netikėkite gražiais ketvirtadienio ir sekmadienio pažadais. Tądien šalčiau reaguokite ir į komplimentus bei meilės prisipažinimus.

Slaptos pagalbos, gerų pokyčių sulauksite jau pirmadienį. Gautus veiklos pasiūlymus patartina priimti. Šią savaitę svarbiems dalykiniams reikalams tvarkyti palankiausios dienos – antradienis ir penktadienis iki 14 val.


Mergelė (08 23–09 22)

Sėkminga savaitė – galite sulaukti pagalbos, perspektyvių dalykinių pasiūlymų, juos verta priimti. Tiesa, tai, ką išgirsite ketvirtadienį, – tuščia. Šią savaitę tiktų apsispręsti dėl darbo keitimo.

Geriausias laikas svarbiam darbo susitarimui – penktadienis iki 14 val. Tuomet tiktų pirkti ir vertingą techniką. Gerai pailsėkite šį savaitgalį: nuo šeštadienio prasideda įtemptas Avino metas – bus svarbu likti stipriems ir optimistiškiems.

Pirmadienį tinka ieškoti patikimų partnerių, kreiptis draugiškos pagalbos.


Svarstyklės (09 23–10 23)

Norėsis viską išsiaiškinti. Jau savaitės pradžioje prispirs reikalas atsiteisti su skriaudikais ir sudėlioti visus taškus santykiuose su mylimu žmogumi, sutuoktiniu. Matysite aiškiai, mąstysite blaiviai, ryžto, pasitikėjimo savimi bei tikėjimo savo teisumu pakaks. Kad ir ką nuspręsite, liksite nugalėtojai.

Na, o geriausias laikas naudingai išspręsti dalykinį reikalą, laimėti konkurencinę kovą – penktadienis iki 14 val. Savaitgalį galbūt rasite kompromisą spręsdami nesutarimus su antrąja puse. Pirmadienis sėkmingas svarbiam dalykiniam reikalui sutvarkyti.


Skorpionas (10 24–11 22)

Nuo antradienio viskas ims spręstis savaime, galite sulaukti nuoširdžios pagalbos. Rasite kompromisą sudėtingu klausimu, susitarsite su tais, kurie jūsų nenori išgirsti, suprasti, įvertinti.

Tiesa, ketvirtadienis kiek keblokas – yla išlenda iš maišo ir paaiškėja tiesa. Tik ar tikroji? Kad ir ką tądien sužinosite, neskubėkite nieko kaltinti, ant nieko pykti. Jums reikėtų išlaukti iki pirmadienio. Tądien viskas susidėlios – atsiras nežinomos dėlionės dalys. Ši diena jau bus tinkama nuspręsti, ką daryti toliau.

Savaitgalis bus puikus, jei jį skirsite aktyviam namų tvarkymui. Būkite atidesni artimųjų poreikiams. Palankios sveikatingumo (ypač susijusios su organizmo valymu) procedūros.


Šaulys (11 23–12 21)

Dabar naudinga prisiminti, kad nereikia visko norėti, visur veržtis ir viską spėti. Jei apribosite bendravimo ratą (nuotoliniu būdu irgi), nesistengsite garsiai pasakyti savo nuomonės namuose ir darbe, mažiau klausysite, ką kalba kiti, ir būsite atidesni artimųjų žodžiams, savaitė atneš pasitenkinimą. Be to, atskleis, kas jūsų tikrieji pagalbininkai, kas padės kritiniu atveju. Ieškokite sąjungininkų.

Deryboms, paliauboms, įvairiems kitokiems susitarimams puikus penktadienis iki 14 val. Nuo savaitgalio imsite atsigauti – Saulė įeis į Aviną ir jūs vėl pasijusite laimingi, mylimi, o sėkmė taps ištikima drauge.


Ožiaragis (12 22–01 19)

Dalykiniai reikalai jūsų ženklo žmonėms – prioritetas, tačiau rūpindamiesi uždarbiu, karjera, profesiniu pripažinimu nepamirškite ir jausmų. Ši savaitė – meilės metas, sulauksite šilto dėmesio, išgirsite, ką norite girdėti.

Tiesa, ketvirtadienis apgaulingas – visiškai netinkamas laikas diskusijoms, santykiams aiškintis su mylimu asmeniu. Nerizikuokite ir veikloje.

Tinkamiausias laikas darbo problemoms spręsti – penktadienis iki 14 val. Tai puiki proga ieškoti tinkamesnės darbo vietos, užmegzti bendradarbiavimo ryšius. Savaitgalį atsiribokite nuo reikalų ir darykite tai, ko nori širdis. Saulė jau Avine – metas labiau užsisklęsti savyje, atsidėti namams.


Vandenis (01 20–02 18)

Aktyviai veiklai savaitė nebus tinkama. Tai nusiraminimo, susitaikymo, praeities klaidų taisymo metas – verta daugiau laiko praleisti namuose ir pagal galimybes atsiriboti nuo dalykinių rūpesčių.

Sėkmingiausias ir naudingiausias veiklai – penktadienis iki 14 val. Daug kuo smagus ir šeštadienis. Dienos bus palankios spręsti susikaupusias meilės problemas.

Šis metas gali santykius pagydyti, sustiprinti. Nebloga kitos savaitės pradžia – pirmadienį tinka žengti atsakingą žingsnį karjeroje. Gera diena ilgalaikiams darbo susitarimams.


Žuvys (02 19–03 20)

Sėkmingas metas, tiesa, kiek dvilypis. Savaitė prasidės optimistiškai, tačiau jai įpusėjus reikalai gali pakrypti nekaip. Apgaulingas ketvirtadienis: matysite ne tai, kas yra iš tiesų.

Būkite atidesni, ypač darbe, – tai klaidų, apgaulių, nuostolių diena. Skubių reikalų imkitės antradienį, trečiadienį.

Penktadieniui nieko sudėtingo nebeplanuokite. Tiesa, tai malonių staigmenų metas, kai gali išsipildyti sena svajonė. Veiklai, finansinėms problemoms spręsti ypač palankus pirmadienis.

Reklama