Astrologė Vaiva Budraitytė skubiai įspėja 3 Zodiako ženklus: jiems reikia saugotis

Naujienos

Prasidėjo įvairias galimybes suteiksiantis metas. Astrologė Vaiva Budraitytė sako, kad priešpilnio savaitę labiausiai seksis meilės, sveikatos reikaluose. Palanku bus ir laikantiems egzaminus.

Garsi šalies astrologė Vaiva Budraitytė pasakoja, kad šią priešpilnio savaitę daugelį lydės puiki energija:

„Šią savaitę ypatingai išreikšta meilė, tad palankus metas bus besituokiantiems ar besiruošiantiems pasipiršti. Palanku ir tvarkytis sveikatą. Norintiems pagyti šis metas ypatingai svarbus ir sėkmingas.“

Įspėja 3 Zodiako ženklus

Be to, anot astrologės, sėkmė puikiai sveikatai ir norui užsidirbti – garantuota. Priešpilnio savaitę palanku ir švęsti įvairias šventes, linksmintis, leisti laiką lauke.

Seksis ir tiems, kas šią savaitę planuoja laikyti egzaminus. Idealu, anot Vaivos, jeigu juos pavyktų atsikelti anksčiau, tuomet sėkmė tikrai nepraslys pro šalį.

Pasiteiravus, ką sėkmė lydės labiausiai, Vaiva tikina, kad puikiai jausis Ožiaragiai ir Vėžiai. Visgi, šią savaitę sėkmė vis tik labiausiai nušvies Žuvis: „Savaitė bus puiki, pamatysite, kaip lengviau spręsis problemos.“

Visgi, atsargos teks pasilaikyti Liūtams ir Jaučiams, vidutiniška savaitė pasitaikys ir Skorpionams, todėl V. Budraitytė ragina į viską žiūrėti paprasčiau, vengti konfliktų.

Astrologija/’/

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!