Astrologė vieną ženklą ragina nesnausti: galite užsitikrinti ilgalaikę sėkmę

Astrologė vieną ženklą ragina nesnausti: galite užsitikrinti ilgalaikę sėkmę Horoskopai

Ši savaitė kebli, kaip ir turi būti savaitė po užtemimo, perspėja astrologė Palmira. Tačiau Avinams tai laikas, kai jie galės užsitikrinti ilgalaikę sėkmę.

Avinas (03 21–04 20)

Savaitės pradžia – lemtingas laikas jūsų karjerai. Jei priimsite teisingus sprendimus, sėkmė ir lyderystė lydės ilgai.

Trečiadienis – reikšmingas metas moterims: sulauksite deramo įvertinimo darbe. Santykiai su mylimu asmeniu irgi pakryps jums naudingesne linkme. Triumfuosite! Šis pergalingas laikas tęsis iki penktadienio vidudienio. O paskui verta stabtelėti – iki pirmadienio kritinės dienos. Tai vidinės krizės metas, kai tampate neteisūs, kai į aplinką imate reaguoti agresyviai. Nepervertinkite savo jėgų, įtakos. Blogas sumanymas tomis dienomis būtų ką nors keisti, nutraukti santykius.

Nors pirmadienis suteiks viltį, kad dar viską galima išgelbėti, vėl ims stiprėti nesusipratimai tiek namuose, tiek darbe. Siekite kompromisų, nesivelkite į avantiūras.

Jautis (04 21–05 20)

Nors tai ir keblus laikas po Saulės užtemimo, antradienis, trečiadienis bus gana palankūs, kai pavyks pagerinti susidariusią padėtį. Pasistenkite maksimaliai pasinaudoti šiomis dienomis atsiveriančiomis galimybėmis.

Tinkamas karjeros problemoms spręsti ir savaitės vidurys, tačiau penktadienis bei savaitgalis – pavojingos dienos, kai galite pajusti, kad esate daug kuo nepatenkinti, ir bandysite ką nors keisti. Tik nemėginkite aiškintis to, ko nežinote, kas nuo jūsų slepiama. Tai, ką sužinosite, jums pakenks. Šiuo atveju nežinojimas – palaima.

Deja, būsite linkę sutirštinti spalvas, dramatizuoti menkiausią nesklandumą darbe, šeimoje. Sunkumai neišvengiami, bet įveikiami! Nenuliūskite, dar šį mėnesį pakaks progų atsigriebti.

Dvyniai (05 21–06 21)

Šią savaitę galite akivaizdžiai susidurti su Saulės užtemimo nulemtais kliuviniais. Atrodys, kad viską galite, tačiau iš tikrųjų beveik nieko negalėsite pakeisti. Daug ko imsitės, tačiau jūsų pastangos duos atvirkščius rezultatus.

Tai metas, kai galite susivaidyti ir su antrąja puse, artimaisiais, nepažįstamais žmonėmis viešoje vietoje. Gal kiek palankesnis ketvirtadienis, penktadienis iki pietų, bet vėliau įtampa augs.

Rūpesčiai tikėtini ir savaitgalį, tad griežtai nieko neplanuokite. Nors tai ne itin sėkmingas metas, mažiau krimskitės. Kita vertus, nebūkite patiklūs, netikėkite gražiais pažadais. O jei kas nors mėgins gąsdinti, šantažuoti, nekreipkite dėmesio.

Vėžys (06 22–07 22)

Svarbu, kad dėl Saulės užtemimo įtakos nesusikauptų labai daug blogos nuotaikos, – šią savaitę gali pristigti kantrybės. Vienu metu visi vidiniai stabdžiai išsijungs, ir jūs galite ryžtis kam nors pernelyg drastiškam.

Jei kils noras skirtis su mylimu asmeniu, visą teisybę pasakyti šefui, žinokite, kad tai tuščia. Niekas nieko nesupras, o nubausite tik save. Ir neįsivelkite į intrigantų pinkles.

Ypač penktadienis, savaitgalis – nepasitenkinimo, intrigų metas. Mokėkite vertinti santykius su antrąja puse, būkite atidesni tėvams. Neskubėkite nieko teisti, smerkti ar mokyti – vėliau suvoksite, kad buvote neteisūs.

Liūtas (07 23–08 22)

Savaitės pradžia provokuos ką nors keisti įprastoje kasdienybėje, bent jau veikloje. Vis dėlto nuo radikalių žingsnių susilaikykite – šių dienų ambicijos ir su tuo susijusios permainos (jei tik kažkiek suklysite) brangiai kainuos.

Itin pavojinga drąsiems sprendimams antra penktadienio pusė, savaitgalis, pirmadienis. Pasiruoškite ne patiems smagiausiems netikėtumams. Taps svarbu, kad jus paremtų, jums padėtų artimieji, draugai.

Šią sudėtingą pokyčių savaitę stenkitės kuo atsakingiau atlikti užduotis darbe, labiau saugokite sveikatą ir sveikus santykius su sutuoktiniu (mylimu asmeniu), vaikais. Ypač savaitgalį nesivelkite į ginčus, nepasiduokite provokacijoms.

Mergelė (08 23–09 22)

Nors aplinkybės klostosi palankiai, intensyviau pasinaudoti likimo suteikiamomis progomis bus ne taip paprasta. Kiek geriau jausitės antradienį, trečiadienį – šiomis dienomis pavyks išsispręsti varginančią problemą.

Atidžiau įsiklausykite į savo vidinį balsą penktadienį, savaitgalį ir nedarykite nieko, ko bijote, ko nesinori. Tai bus traumingas, avaringas ir itin konfliktiškas metas, kai galima daug ką sugadinti.

Šiuo apgaulingu metu po Saulės užtemimo likite atidūs, kad neįsiveltumėte į rizikingus reikalus. Bent jau veikloje nieko nekeiskite – nauji sumanymai vargu ar pasiteisins, veikiau jie virs nauja našta.

Svarstyklės (09 23–10 23)

Nurimkite. Jei kas nors nesiseka, tiesiog sustokite ar ko nors atsisakykite, atidėkite kitam kartui. Šiuo metu, paveiktu Saulės užtemimo, neprivalo sektis. Tad kam reikia save ar kitus, o juolab likimą, kaltinti, kad planai žlunga, jėgų ir perkamosios galios trūksta?

Stebėkite save iš šalies, klauskite, iš kur ta mintis atėjo, kodėl susitikote su tuo ar anuo žmogumi, kas jus supažindino? Gilinkitės į vidinius pojūčius, kūno siunčiamus signalus, gal pavyks kai ką suprasti, aptikti tam tikrų dėsningumų.

Svarbiausia nesiveržti ką nors perdarinėti, griauti. Jau kitą savaitę imsite jaustis geriau, pajėgsite situaciją vertinti blaiviau.

Skorpionas (10 24–11 22)

Nors dabar ir sudėtingas metas po Saulės užtemimo, pirmai savaitės pusei planuokite svarbesnius darbus, dalykinius pokalbius – atidėti jie gali įstrigti ilgam.

Nuo ketvirtadienio turėsite išmokti būti kantresni ir atidesni darbe. Prasideda metas, kai verta pamiršti didžiąsias ambicijas. Pamirškite kovas už „teisybę“ darbe. Jei pamėginsite savo vadovams pasakyti, kad jie trumparegiai, diletantai, jums nepalengvės, o viršininkų galvoje ir sąžinėje skaidrumo nepadaugės.

Savaitgalis nebus labai smagus, nors kiek palankesnis nei kitų ženklų atstovams. Vis dėlto turite būti atsargūs – nepastebėsite pavojaus, pervertinsite jėgas ir prisišauksite rūpesčių.

Šaulys (11 23–12 21)

Tai nebus lengvos dienos, juk ką tik po Saulės užtemimo jūsų ženkle. Jei turite rimtų sumanymų, dabar neskubėkite įgyvendinti, atidėkite bent mėnesio pabaigai.

Ypač penktadienį, savaitgalį jumyse vyks kai kas sudėtingo – be priežasties galite nuliūsti, susierzinti, supykti. Stigs ir apdairumo, atsargumo, ypač bendraujant su šeimos nariais, vaikais, mylimu asmeniu.

Tiesiog magiškai trauks su visais nesutikti, atkakliai ginčytis, pyktis dažniausiai dėl neesminių dalykų – lyg kokie ugnies magijos meistrai iš kibirkštėlės išpūsite ugnies stulpą.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Didžiųjų permainų ir esminės lyderystės metas palengva baigiasi – šeimininkas Saturnas ketvirtadienį ir didžiosios gyvenimo sėkmės garantas Jupiteris šeštadienį išeis iš jūsų ženklo. Pilis užimta ir dabar vienintelė ir pagrindinė užduotis bus ją išsaugoti!

Pasistenkite pirmą savaitės pusę kuo daugiau nuveikti. Nuo penktadienio prasidės gana komplikuotas metas, kai teks susidurti su nenumatytomis kliūtimis, apribojimais. Įtampa augs, penktadienį vakare, savaitgalį gresia nemaloni atomazga.

Tai nesmagus metas, kai tenka atsisakyti iliuzijų bei tuščių ambicijų. Šiomis dienomis venkite kelionių, bendravimo. Būkite atidesni artimiesiems, tėvams.

Vandenis (01 20–02 18)

Savaitės pirmąją pusę jausitės pažeidžiami. Neliūdėkite – juk tamsiausia naktis prieš aušrą. Nesiimkite nieko naujo ir sudėtingo. Nepersitempkite dirbdami, daugiau ilsėkitės. Atsigauti imsite nuo ketvirtadienio – į jūsų ženklą įeis Saturnas (tai antrasis, arba naktinis, Vandenio ženklo šeimininkas).

Ketvirtadienis, pirma penktadienio pusė tinkami skubesniems reikalams, įvairioms deryboms, susitarimams.

Penktadienio antrąją pusę bei savaitgalį nebendraukite su tais, kurių nemėgstate, atsisakykite kelionių, atsargiau važinėkite automobiliu ir nepirkite brangių daiktų. Saugokitės vagių, paskalų nešiotojų. Taupykite jėgas, labiau kontroliuokite emocijas, jei tektų aiškintis santykius.

Žuvys (02 19–03 20)

Savaitės pradžia, nors ir po užtemimo, palankiausia veiklai. Nuo ketvirtadienio geriau atsitraukti nuo svarbesnių reikalų. Nebeskubėkite – turite viską ramiai apmąstyti, iš naujo įvertinti.

Sudėtingas savaitgalis: būkite atidūs, kad neimtumėte piktnaudžiauti kitų ydomis, nežinojimu ar tiesiog silpnumu. Nesistenkite nieko pažeminti. Stebėkite save, analizuokite: ar neperlenkiate lazdos, ar tai nėra bandymas įsitvirtinti ką nors sumenkinus?

Labiau reikėtų pasistengti savaitgalį būti pakantesniems, nuoširdesniems bendraujant su antrąja puse – netikęs žodis gali tapti lemtingu pleištu.

Reklama