Astroprognozė 2019 m. Birželio mėn. 3 Zodiako ženklai, turintys didžiausią meilės riziką

Astroprognozė 2019 m. Birželio mėn. 3 Zodiako ženklai, turintys didžiausią meilės riziką Horoskopai

Jei dėl kai kurių zodiako ženklų 2019 m. Birželio mėn. Tiesiog gali kilti problema ir krizė, tada šie trys požymiai dažniausiai kenčia dėl santykių su mylėtojais arba bus labai nusivylę tuo, kaip viskas vyksta meilės srityje.

Turėtumėte būti ypač atsargūs su visais naujais pažįstamais, ypač jei jie sparčiai vystosi. Šis mėnuo yra labai didelė apgaulės ir savęs apgaulės tikimybė.

Vandenis (kylanti arba saulė Vandenyje)

Šį mėnesį, kai „Venera“ yra „Dvyniai“ ženklas, turėsite daugiau galimybių pramogoms ir malonumui. Galbūt ilgai laukta atostogos ateina arba staiga atsipalaiduoja maloni veikla, kuri gali tapti jūsų pomėgiu.

Tačiau santykių požiūriu situacija gali būti ne geriausia. Jei jau turite mylimą žmogų, galite su juo ginčytis arba staiga pastebėti, kad turite skirtingus tikslus ir idealus. Mylimasis negali jums duoti norimo dėmesio ar paslėpti kažką iš jūsų, ir jūs tapsite labai įtartinas ir pavydus.

Geriau neužmegzti naujų santykių, bent jau neieškokite naujų pažįstamų antroje 2019 m.

Galimi įvykiai:

Sėkmė yra įmanoma, tačiau didelių išlaidų ir problemų, kurių nepageidauja, kaina;

Nusivylimas mėgėjams ar naujiems pažįstams;

Kodai ir išdavystė;

Meilės gyvenimo iliuzijos;

Aukšti troškimai, bet maža grąža;

Įsibrovimas ar dideli prašymai iš jūsų gali išgąsdinti partnerius ar nuvilti.

Žuvys (Žuvys išauga arba saulė)

Šį mėnesį jūsų asmeniniame gyvenime gali kilti painiavos, krizinės situacijos ir pavojus prarasti tai, kas jums gali būti. Jei jūsų santykiai nėra pernelyg stiprūs, turėtumėte būti atsargesni su viskuo, ką darote ar sakote, nes partneriai gali būti itin pažeidžiami ir jautrūs ir gali organizuoti skandalus ir pavydą. Net jei viskas atsilieka, problemos netrukus sugrįš. Jūs, kaip ir sūpynės, sukelsite, nežinodami, ką daryti ar ką daryti.

Esant tokioms situacijoms, geriausia yra atitraukti ir pabandyti ne rūšiuoti dalykus, palaukti iš sudėtingo laikotarpio. Jei tai praktiškai neįmanoma padaryti, patariame apsvarstyti, kur gali kilti tokių santykių problemų. Galbūt neturite pakankamai laiko ir dėmesio savo partneriui, arba jūs tiesiog nepastebėjote jokių svarbių pokyčių savo gyvenime, kurie galėtų paveikti jūsų santykius kaip visumą. Bandymai suprasti kitą pusę padės jums sušvelninti krizę ir, galbūt, išvengti vengimo.

Galimi įvykiai:

Susitikimai ir krizės santykiuose su mylėtojais;

Išeiti į senų problemų ir nusikaltimų paviršių;

Atskyrimas arba atskyrimas;

Meilės partnerio netekimas dėl įvairių priežasčių.

Mergelė (kylanti arba saulė Mergelė)

Santykiai su partneriais per šį laikotarpį nebus harmoningi, galite patirti ir nerimauti dėl iškilusių situacijų ar dėl to, kad neturite ryškaus asmeninio gyvenimo, kurį ateityje galite prisiminti.

Jei esate vienišas, galima atkreipti dėmesį į ką nors darbe. Tačiau tai nebus labai geras sprendimas pradėti biuro romansus dabar, nes nauji partneriai gali būti toli nuo jūsų idealų arba pasirodyti ne iš geriausio kito korporatyvinio renginio.

Geriausias dalykas, kuris gali atsitikti jums, yra gėdos jausmas ir apgailestavimas, kad pasidavėte pagundai ir užmezgėte panašius ryšius. Dėl šių meilės nuotykių jūsų reputacija darbe gali nukentėti, arba vargu ar galėsite atlikti savo darbo pareigas.

Jei jau turite mylimus žmones ir partnerius, nebandykite pakeisti situacijos, net jei nemėgstate kažko. Geriau palikti viską, kas yra, nes pakeitimai dabar tik pablogina padėtį.

Galimi įvykiai:

Neformalūs santykiai darbo vietoje;

Problemos darbe dėl nesėkmių asmeniniame gyvenime;

Sunkumai suprasti su partneriais;

Iniciatyva yra pakeisti savo asmeninį gyvenimą, gali sukelti problemų.

Reklama