Atrastas Zelenskio antrininkas: ar suprasite, kuris iš jų tikrasis?

Be kategorijos

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis per pastarąsias savaites įrodė esantis ryškiausias šių dienų lyderis, o jo drąsa ir stiprybė, kuria jis įkvepia Ukrainą, yra tokia, kokios pasaulis dar nematė. Siekiant labiau pažinti prezidentą, pastaruoju metu visame pasaulyje ypatingo dėmesio sulaukia serialas „Tautos tarnas“, kuriame šiandienos herojus V. Zelenskis, tuomet dar tik aktorius, atliko pagrindinį vaidmenį.

Įdomu tai, jog šiame seriale nusifilmavo ir V. Zelenskio dubleris Umidas Isabajevas.

Apie serialą

Umidas iš Uzbekistano 2019 m. važiavo Rusijos metro, kai kažkas jį nufotografavo ir minėta fotografija paplito socialiniuose tinkluose.

Teigiama, jog uzbekietis U. Isabajevas suvaidino keturiuose epizoduose seriale „Tautos tarnas“ ir buvo net asmeniškai susitikęs su Zelenskiu.

Legendinis ukrainiečių serialas „Tautos tarnas“, kurį TV3 televizijos žiūrovai bus kviečiami stebėti lietuvių kalba, padės dar geriau pažinti V. Zelenskį – puikų aktorių, kuris tapo dar puikesniu prezidentu, stipriu ir didvyrišku žiaurioje realybėje, į valdžią atnešusiu viską paperkantį paprastumą bei nuoširdumą ir to neatsisakantį net ir tragedijos akivaizdoje.

Serialo anonsas: 

Būtų galima sakyti, kad V. Zelenskis ir jo gyvenimas yra vertas filmo. Tačiau… jo gyvenimas ir yra filmas – 2015 metais seriale „Tautos tarnas“ suvaidinęs prieš korupciją nusiteikusį istorijos mokytoją, kuris po staiga Ukrainoje išpopuliarėjusio vaizdo įrašo netikėtai tampa prezidentu, V. Zelenskis visa tai įgyvendino ir realybėje. Vos po kelių metų, 2019-aisiais, V. Zelenskis tapo šeštuoju, o kartu – ir pačiu jauniausiu Ukrainos prezidentu, prieš tai subūrusiu partiją, kurios pavadinimas – identiškas serialui, „Tautos tarnas“.

O šiandien V. Zelenskis – ikona. Jis yra ne tik Ukrainos prezidentas, tautos balsas, bet ir pavyzdys visiems kitiems pasaulio lyderiams. Jo iškalba, komunikaciniai gebėjimai ir puikus humoras ne tik paperka ir netrukus paplinta socialiniuose tinkluose, bet, laikui bėgant, tapo ir visą tautą į priekį varančiu varikliu. V. Zelenskiu šiandien žavisi visas pasaulis – jis puošia garsiausių žurnalų viršelius, vyrai į jį lygiuojasi, moterys vadina svajonių jaunikiu, o svarbiausia, ne tik savo šaliai ir jos žmonėms, bet ir visam pasauliui jis įkvepia nuolatinio tikėjimo ir nepalieka vietos jokioms abejonėms – Ukraina šį karą su agresore Rusija tikrai nugalės.

Tačiau garsenybe V. Zelenskis tapo kur kas anksčiau, nei buvo paskelbtas Ukrainos prezidentu. Ir nors 2019 metų prezidento rinkimuose jis surinko įspūdingą kiekį – daugiau nei 73 proc. – balsų, jo atėjimas į valdžią iš pradžių buvo sutiktas nepatikliai. Greičiau su šypsena, nei nuoširdžiu tikėjimu, kad jis kada nors taps visame pasaulyje žinomu lyderiu. Juk aktorius, komikas ir režisierius neturėjo jokios patirties politikoje – tik tą, kurią suvaidino seriale.

Ir vis dėlto laikui bėgant jis ne kartą įrodė, kad tai, ką vaidino ir kuo tikėjo seriale, sėkmingai tapo realybe. O kai kartą žurnalistai jo paties neįtikėtiną istoriją pavadino ikoniška – juk ar dažnai prezidentus įkūniję aktoriai jais tampa iš tiesų – tuomet jau prezidentas V. Zelenskis teatsakė: „Tai – ne filmas ir aš nesu ikoniškas. Manau, kad Ukraina yra ikoniška“.

Bėgo iš Ukrainos

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, jog Vladimiro Putino kopija – Slawekas Sobala –  padėjo pasprukti Umidui Isabajevui iš karo draskomos Ukrainos. Teigiama, jog Umidas dirbo ir gyveno Ukrainoje prieš Rusijos įsiveržimą.

Lenkas Slawekas Sobala kreipėsi į kitą savo draugą, kad šie galėtų išgelbėti Zelenskio antrininką iš Ukrainos, skelbė dailystar.co.uk.

Kovo 8 d. Umidas pabėgo į saugų namą, esantį daugiau nei 100 km nuo savo buto Kijeve, o po kelių dienų tęsė kelionę automobiliu iki Šehyni pasienio kontrolės punkto Lvovo srityje.

Čia jis kovo 12 d. apie 7.45 val. kartu su būriais kitų karo pabėgėlių persikėlė į Lenkiją.

„Kai prasidėjo karas, galvojau apie Umidą, nes žinau, kad jis gyvena Ukrainoje. Aš susisiekiau su juo ir pasakiau jam „tau reikia dingti iš čia“, nes kas žino, kas bus, jei Rusija pamatys Zelenskio dublį“, – sakė Umido draugas.

Tęsdamas pasakojimą apie Umidą, jo draugas teigė, kad žmonės pirmiausiai norėjo padėti vaikams bei mamoms, o ne emigrantams. Vyras tikino, jog net pasienio darbuotojai nusijuokė, kai suprato, kad Umidas labai panašus į Ukrainos prezidentą.

Putino kopija laikomas Slawekas atskleidė, kad šiuo metu Umidas yra Lenkijoje ir ruošiasi čia susirasti darbą. Slawekas Sobala padėjo vyrui įsikurti šioje šalyje ir jį apgyvendino viešbutyje.

„Tikimės, kad tokiu būdu šiek tiek prisidėsime prie Ukrainos žmonių palaikymo ir jų pergalės šiame siaubingame kare“, – sakė S. Sobala.

Serialas „Tautos tarnas“ ir vaidmuo, kuris šių dienų didvyrį V. Zelenskį pavertė legenda – jau nuo kito pirmadienio, kovo 21 d., 20.30 val. tik per TV3!

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!