Atvirai pasisakė Mikutavičius apie LLRA-KŠS: jei tik turėtų progą, šaudytų mums į nugaras

Naujienos

Dainininkas Marijonas Mikutavičius atvirai rėžė apie partiją Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS). Žinomas vyras teigė, kad partijos nariai „ima V. Putino pinigus, kyšius, užsiima kontrabanda, molestina vaikus“, bet tai tik jo nuomonė. Taip M. Mikutavičius pasmerkė LLRA-KŠS reakciją į jos nario komentarus apie NATO ir Lenkiją.

Savo mintimis M. Mikutavičius dalijosi feisbuke.

„Pasikartosiu – LLRA-KŠS, jei tik turėtų progą, šaudytų mums į nugaras. O kol kas jie tik ima Putkos pinigus bei kyšius, užsiima kontrabanda, molestina vaikus, vagiliauja turguose, nuodija vandenį šuliniuose ir tepasi nukirsdintos vištos krauju per Kalėdas. O partijos vadas priklauso Čeliabinsko satanistų ložei ir ant krūtinės turi tatūchą su Belzebubo ragais bei pimp**u. Čia tik nuomonė, kurią galime turėti kiekvienas“, – socialiniame tinkle rašė M. Mikutavičius.

Šis dainininko pareiškimas pasirodė, kai Seimo nario Česlavo Olševskio patarėjas Zbignevas Jedinskis pasakė, jog Lenkija turi palikti Europos Sąjungą bei NATO ir susijungti su Rusija.

„Lenkija turi kuo skubiau palikti NATO ir ES ir sukurti sąjungą su Rusija. Tai bus stipriausia slavų šalių sąjunga, paremta krikščioniškomis ir šeimos vertybėmis, kuri bus naudinga Lenkijos piliečiams, o ne kažkam iš kitos vandenyno pusės“, – feisbuke rašė Z. Jedinskis.

LLRA-KŠS sureagavo į Z. Jedinskio pasisakymą ir apibūdino tai kaip „asmeninę nuomonę“. „Pažymiu, kad Seimo nario patarėjo pareigybė ir jo funkcijos neapima tarptautinės politikos tematikos. Todėl jo komentaro diskusijoje feisbuke neįmanoma vertinti kitaip nei asmeninė nuomonė“, – teigė Č. Olševskis.

Šaltinis: alfa.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!