Babos Vangos pranašystės 2022 vasario mėn: ko tikėtis ateityje

Žmonės

Naujieji metai yra pradiniame etape, tačiau Babos Vangos pranašystės 2022-iesiems jau yra labai paklausios. Garsus regėtojas iš Bulgarijos turėjo vizijų, susijusių su dvejetų deriniu kalendoriuje. Anot būrėjos, veidrodinis pasimatymas žmonėms gresia baisiais įvykiais, kurie nusineš daugelio gyventojų gyvybes.

Kas buvo Baba Vanga

Ji gimė mažame Bulgarijos kaime Strumitsa 1911 m. Tikrasis jos vardas yra Evangelia Pandev. Vangos šeima kaime gyveno paprastą gyvenimą ir užsidirbdavo pardavinėdamas žemės ūkio produkciją. Ankstyva motinos mirtis ir nuskurdimas paskatino šeimą palikti Bulgariją ir persikelti į mažą kaimą Makedonijoje.

Garsusis regėtojas nebuvo aklas nuo pat gimimo. Regėjimo ji neteko būdama 16 metų, kai pakeliui namo ją užklupo audra ir buvo palikta lauke. Vangelia pasakė:

„Atimdamas mano regėjimą, Dievas suteikė man galimybę pamatyti tai, kas paslėpta nuo paprasto žmogaus akių“.

Jos prognozės išsipildė nuostabiai tiksliai, o tai pelnė Vangelijos šlovę kartu su Nostradamu. Baba Vanga labai gerai susidorojo su Dievo jai skirta užduotimi.

Babos Vangos pranašystės 2022 m. vasario 2 d

Baba Vanga matė įvykius, kurie numatė ateitį po jos mirties. Vienas iš jų siejamas su penkių dvejetų deriniu kalendoriuje. Amžininkai juos sieja nuo 2022 metų vasario 2 d.

Vangelia Gushterova išpranašavo baisaus karo pradžią tą dieną, kai susitiks penki dviese.

„Šią dieną ateis labai ilga diena, kuri skirsis tuo, kad žmonės nematys saulės šviesos. Pasaulį apims tamsa, kuri nusineš milijonų žmonių gyvybes planetoje.

Pasak mistikų, veidrodinė data 2022 m. vasario 2 d. gali atnešti kataklizmus – didelio asteroido kritimą, naujos pandemijos ar Trečiojo pasaulinio karo pradžią.

Babos Vangos pranašystės apie ateitį

Pasak jos pačios, būrėja Baba Vanga numatė ateitį iki 5079 m. Iš pradžių tai skambėjo labai mistiškai, tačiau dabar mokslininkai randa jos vizijas patvirtinančių faktų.

Vangelijos prognozes patvirtina mokslas, nes mūsų laikais nereikia daug nuspėti, kad būtų galima susieti augančią industrializaciją ir klimato katastrofą.

Aiškiaregė prognozavo, kad nuo 2020 iki 2025 metų Europoje bus stebimi gyventojų mažėjimo procesai. Ši prognozė siejama su Sars-Cov-2 pandemija. Tačiau Vangelia tikėjo, kad nauja liga dėl to susilpnės ir bus nugalėta.

Vangelijos prognozės išsipildė

Didžioji dalis to, ką numatė Baba Vanga, jau išsipildė. Ji matė Rusijos povandeninio laivo „Kursk“ nuskendusį, taip pat Rugsėjo 11-osios atakas ir Krymo grąžinimą Rusijai. Vangelia taip pat nuostabiai tiksliai matė kai kurių žinomų politikų mirtį.

Vanga prognozavo, kad iki 2033 metų prasidės III pasaulinis karas ir ištirps poliarinės ledo kepurės.

Klimato kaita jau matoma, o daugelyje pasaulio šalių ji turi baisių pasekmių žmonėms. Ir karo protrūkis taip pat nėra toks fantastiškas, nes branduolinių ginklų atsargos nuolat didėja, kaip ir šalių konfrontacija.

Žmonijos ateitis Vangelijos vizijose

Tačiau Babos Vangos pranašystės iš 2022 m. – ne vienintelės, kurios turėtų mus sudominti. Garsusis bulgarų regėtojas taip pat numatė šiuos įvykius:

  • 2023 m. – Žemės orbita pasikeis pati;
  • 2028 – astronautai keliaus į Venerą;
  • 2043 m. – musulmonai valdys visose pasaulio vietose;
  • 2076 m. – šalys vėl priartės prie pagrindinės komunizmo idėjos;
  • 2100 – dirbtinė saulė sušildys Žemės rutulį;
  • 2273 – naujos žmonių rasės gimimas;
  • 4599 – naujoji žmonių rasė tapo nemirtinga.

Evangelija Pandeva nepavargo pasakoti savo broliams apie savo regėjimus.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!