Balandis atskrisdavo pas vyriškį kasdien į ligoninę ir belsdavo snapu į langą

Įdomybės

Balandis kasdien atskrisdavo prie vienos ligoninės palatos lango. Į neįprastą lankytoją dėmesį atkreipė medicinos sesuo, vardu Anastasija. Paukštis ne šiaip tupėjo prie lango, jis beldė į stiklą snapu, bandydamas atkreipti paciento dėmesį.

Vieną dieną langas buvo pravertas, todėl paukštis įskrido į palatą ir ėmė vaikštinėti prie lovos, kurioje miegojo pagyvenęs vyras. Būtent tuo metu Anastasijai pavyko nufilmuoti video. Seselei pasirodė, kad paukštis pažįsta vyrą ir atskrido jo aplankyti.

Tokia situacija kartojosi kelis kartus. Balandis praleisdavo kelias minutes ant karnizo, kai būdavo galimybė, neilgam įskrisdavo į palatą. Per vieną tokį vizitą vyriškis pabudo, Anastasija pastebėjo, kad paukščio jis neišsigando ir neišvijo jo.

Seselei buvo įdomu, kodėl balandis atskrisdavo taip dažnai, o taip pat kodėl vyriškis neturėjo kitų lankytojų, todėl ji nusprendė pasikalbėti su pacientu.

Pasirodė, vyras turi suaugusių vaikų, tačiau jie gyvena atskirai ir nelanko tėvo. Kad praskaidrintų vienatvę, vyras pasistatė karvelidę ir ilgą laiką kasdien lesino balandžius.

Akivaizdu, vienas paukštis, dėkingas jam už rūpestį, nusprendė palaikyti jį sudėtingoje situacijoje.

Nežinia, kaip balandis rado žmogų mieste ir sužinojo, kurioje palatoje jis guli, tačiau jis nukeliavo netrumpą kelią, kad palaikytų žmogų.

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!