Baltaodžių porai gimė tamsiaodžiai trynukai, tėvas pamatęs vaikučius, negalėjo sulaikyti ašarų…

Žmonės

Aronas Holbertas ir jo žmona Reičel – baltaodžių pora, kuriai neseniai gimė trys tamsiaodžiai mažyliai. Jie turi dar du vaikus. Bet tai ne istorija apie unikalų atvejį, kai užsislėpę tamsiaodžio genai pasireiškė sekančioje kartoje. Tai istorija apie tai, kaip viena pora nusprendė įsivaikinti tris tamsiaodžių mažylių embrionus.

Tai gana naujas įsivaikinimo būdas, kurio imasi vis daugiau žmonių Vakaruose. Išrinkus embrionus, juos patalpina moters gimdoje, kuri faktiškai tampa jiems surogatine motina, o paskui ir įmote. Būna tokių atvejų, kai moteris gali išnešioti vaiką, tačiau negali turėti genetiškai savo vaikų.

Bet kodėl ši baltoji pora išsirinko būtent tamsiaodžius vaikus? Jų atveju jie vadovavosi savo krikščioniškais įsitikinimais. Aronas ir Reičel nusprendė, kad, jei Dievas norėtų, kad jie turėtų savo vaikų, jie galėtų pradėti vaiką natūraliu būdu. Bet jei taip neišeina, reiškia jie nusprendė, kad jų misija – pasirūpinti kitų rasių vaikais.

Jie jau turi įsivaikinę 3 metų afroamerikietį berniuką ir 2 metų metisę mergaitę.

Paskui jie nusprendė įsivaikinti du embrionus ir vėl pasirinko tamsiaodžius, bet greitai sužinojo, kad vienas embrionas pasidalijo į du. Dabar Reičel ir Aronas – laimingi penkių tamsiaodžių vaikų tėvai. Savo šeimą jie vadina „miniatiūrine taika“. Amerikoje Holbertų šeima laikoma kovotojais prieš rasizmą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt