Bananų gėrimas, kuris iškart degina skrandžio riebalus

Bananų gėrimas, kuris iškart degina skrandžio riebalus Receptai

Ar esate iš tų žmonių, kurie valgo bananus dideliais kiekiais, net pradedant galvoti, kad jie ims augti jūsų skrandyje?

Žinoma, tai yra pokštas, bet jei jūs iš tikrųjų vartojate bananus reguliariai ir pakankamu kiekiu, jūsų kūnas jums padėkos.

Galite juos naudoti įvairiais būdais, galite vartoti žalius kaip užkandį arba galite naudoti skirtingus receptus. Bananai dažnai naudojami kokteiliuose, kurie, tiesą sakant, negali būti geri be bananų.

Šį kartą pateiksime bananų gėrimo receptą, kuris padės deginti pilvo riebalus. Turėtumėte žinoti, kad šio gėrimo vartojimo rezultatai matomi per savaitę, žinoma, jei jį vartojate reguliariai.

Žinoma, kad bananuose yra daug kalio. Kalis reikalingas organizmui stiprinant raumenis, taip pat naudingas toksinams iš organizmo išplauti. Derinant bananus su kitomis maistinėmis medžiagomis, jie tampa dar efektyvesni ir naudingesni.

Pabandykite vartoti šį gėrimą ir pagerinti medžiagų apykaitą bei sudeginti riebalų perteklių. Suvartoję pastebėsite, kaip jūsų pilvas susitraukia.

Dabar pažvelkime į receptą.

INGRIDIENTAI:
  • Vienas bananas
  • 1/2 puodelio neriebaus jogurto (arba neriebaus), įsitikinkite, kad naudojate graikišką jogurtą
  • ketvirtadalis šaukšto imbiero miltelių
  • du šaukštai išrūgų miltelių
  • vienas šaukštas kokosų aliejaus
  • du šaukštus linų sėklų

INSTRUKCIJOS:

Sumaišykite visus ingredientus ir sumaišykite maišytuvu. Kai baigsite, supilkite gėrimą į taurę, gurkšnokite ir mėgaukitės šiuo nuostabiu gėrimu.

Šį mišinį rekomenduojama gerti ryte. Tai aprūpins jūsų kūną daugybe maistinių medžiagų ir energijos, o tai pagerins jūsų dieną ir jūsų nuotaiką.

Stebėkite savo dabartinę dietą, tačiau praturtinkite ją šiuo gėrimu.

Reklama