Biržietė vos per 9 mėnesius atsikratė 30 kg: atskleidė auksinę paslaptį

Biržietė vos per 9 mėnesius atsikratė 30 kg: atskleidė auksinę paslaptį Įdomybės

Šiais standartų apipintais laikais ne vienos moters siekiamybė – idealios kūno formos. Tačiau neretai moterims tenka atsikratyti nereikalingų kilogramų dėl savo sutrikusios sveikatos ir per didelio antsvorio. O sulieknėjus – moterims atsiveria tarsi naujas gyvenimas.

Dar prieš kurį laiką biržietė Loreta Dobilevičienė savo svorį išdrįsdavo pasakyti ne kiekvienam, tuomet ji svėrė 104 kilogramus.

Pradėjo nuo baltymų

Tačiau vieną dieną moteris nusprendė – reikia patausoti savo sveikatą ir atsikratyti nereikalingų kilogramų.

„Kai nusprendžiau, kad privalau numesti svorio, dvi savaites laikiausi baltyminės dietos, kad išjudinčiau svorį. Tada užsisakiau mitybos planą ir pagal jį pradėjau maitintis. Taisyklė pagrindinė – valgyti penkis kartus per dieną ir vienodu laiku“, – prisimena pašnekovė.

Taip tikslingai besilaikydama režimo, moteris atsikratė net 30 kilogramų, tačiau kalbant apie sportą, moteris pripažįsta, kad jo gyvenime nebuvo perdėtai daug.

„Kai vasarą buvo sustojęs kristi svoris, keletą dienų iš ryto atlikdavau greitą ėjimą. Šiaip esu iš tų, kurios tingi sportuoti“, – juokiasi ji.

L. Dobilevičienė išduoda, kad vis dėlto jai teko atsisakyti ir kelių produktų, tokių kaip, bulvių ir jų gaminių, miltų, pridėtinio cukraus, riebių padažų ir greitojo maisto.

Pasiekti gali kiekvienas

„30 kilogramų numečiau per 9 mėnesius. Dabar valgau taip pat ir dar svoris krenta, dar reikia atsikratyti dešimties kilogramų, tuomet jau būsiu pasiekusi savo tikslą“, – pasakoja moteris ir patikina, kad šiandien ji jaučiasi kaip niekada nuostabiai:

„Jaučiuosi labai gerai, sveikata pagerėjo ir vaizdas veidrodyje jau džiugina. Dar visoms ir visiems norėčiau pasakyti, kad tikrai galite pasiekti savo tikslų, reikia tik užsispirti“.

Reklama