BLOGIAUSI VAIRUOTOJAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ

BLOGIAUSI VAIRUOTOJAI PAGAL ZODIAKO ŽENKLĄ Įdomybės

Ar kada nors svarstėte, kaip jūsų zodiako ženklas susijęs su vairavimo įgūdžiais? Statistika kartu su astrologija ne visuomet yra pats patikimiausias informacijos šaltinis, tačiau visuomet smalsu patikrinti save ir tuos, kuriuos pažįstate.

Čia skelbėme geriausių vairuotojų ženklus, o šį kartą pateikiame jums blogiausius vairuotojus pagal zodiako ženklą.  Tokį itin neįprastą reitingą pagal 160 tūkst. eismo įvykių pranešimų duomenis sudarė Australijos kompanija „Suncorp Metway“.  Jos atstovai apibendrino surinktą informaciją ir išskyrė labiausiai pastebimas tendencijas.  Pagal australų surinktus duomenis, šie zodiako ženklai – patys blogiausi vairuotojai:

1. Dvyniai Australų atliktame tyrime blogiausiai buvo įvertinti Dvynių vairavimo įgūdžiai. Šie žmonės yra neramūs, jiems viskas greitai atsibosta, o važiavimas spūstyje – varo iš proto.  Tokie vairuotojai į eismo įvykius patekdavo dažniau nei bet kurio kito Zodiako ženklo.  Prie vairo jie gali būti visiškai išsiblaškę ir itin nervingi. Tokiais atvejais reikėtų prisiminti apie tokią savo prigimtį ir su ja kovoti.  Astrologai rekomenduoja Dvyniams rinktis nedidelius miesto automobilius, kurie būtų patogūs ir tuo pat metu užtikrintų, kad jų vairuotojai rečiau pateks į rimtą bėdą.2. Jautis  Šie vairuotojai yra itin užsispyrę ir net jei situacija darosi pavojinga, nėra linkę pirmieji pasitraukti iš kelio.  Astrologai taip pat priduria, kad Jaučiai taip pat yra didesni egocentrikai ir introvertai nei bet kurio kito Zodiako ženklo atstovai.  Jiems natūralu yra, visų pirma, galvoti apie savo kūną – būtinus patogumus ir poreikius. Tokie žmonės tuojau pat pasirūpina tik tuo, ko nori tuo momentu.  Vairuodami jie elgiasi labai panašiai.  Jei jaučiasi sotūs, temperatūra automobilio salone – nei per aukšta, nei per žema, degalų pilnas bakas, o į tualetą nesinori, gali neviršydami greičio ramiai važiuoti ne vieną valandą.   Iš esmės, pasaulis už automobilio salono ribų jiems visiškai nerūpi.  Vairuojant reikia puikiai orientuotis erdvėje ir vienu metu apdoroti daug informacijos (greitį, kitų transporto priemonių pozicijas, atstumus ir tt.), o tai prieštarauja jų natūraliam aplinkos suvokimui.
3. Žuvys Tai dar vienas zodiako ženklas, kurio atstovai gyvena savo susikurtame pasaulyje. Tyrimą atlikusios kompanijos atstovų teigimu, jie gali būti tikri nutrūktgalviai, kurie gatvėje nevengia rizikuoti.  Tuo metu astrologai pažymi, kad Žuvys yra švelnūs svajokliai. Kasdien jie valandų valandas praleidžia fantazijų pasauliuose, kurie leidžia pabėgti nuo skausmingos realybės.  Mintis būti įkalintiems fiziniam kūno apvalkale jiems dažnai atrodo nepriimtina.  Matomą pasaulį šie žmones supranta kaip iliuziją, o savo buvimą jame vertina kaip laikiną ir todėl nereikšmingą Toks atsiribojimas nuo fizinio pasaulio gali lemti nesąmoningą nepažeidžiamumo įspūdį. Tuo pat metu jie gali jausti nukentėjusiaisiais ir aukomis.  Akimirkomis, kai pradeda galvoti, kad jų fizinės galimybės neturi ribų, o gyvenimas tik trumpas momentas sielos amžinybėje, iškilus realiam pavojui šie žmonės pasielgti visiškai neracionaliai.  Taip pat gali nutikti taip, kad vangiai įsisavins informaciją tuomet, kai veikti reikės labai greitai.4. Mergelė Mergelės, kaip ir visose gyvenimo srityse, stengiasi viską atlikti nepriekaištingai. Todėl jų automobiliai visuomet spindi švara, o taisyklių pažeidimai ir baudos – tikra retenybė.  Jie praleidžia kitus eismo dalyvius ir šiaip yra pavyzdingi vairuotojai, tačiau ne patys geriausi.  Baikštumas ir abejonės akimirkos užmiesčio kelyje lemia pavojingas situacijas. Blogai ir tai, kad jie nelinkę papildomai stengtis tam, kad pagerintų savo įgūdžius ar bent jau įsigytų geresnį automobilį.

5. Vėžys Vėžiams būtų geriau kuo mažiau vairuoti, bet šeimyniniai įsipareigojimai jiems yra pagrindinis prioritetas, todėl neprieštaraudami vežioja keleivius ir pirkinius.  Šių vairuotojų poreikiai įsigijant automobilius dažniausiai susiję su saugumo reikalavimais.  Jie renkasi modelius, kurie buvo gerai įvertinti daužymo testuose, turi oro pagalves ir visas elektronines stabilumo programas.

6. Vandenis Vandeniams automobilio valdymas turėtų būti kuo labiau supaprastintas.  Netolimoje ateityje viską už juos atliks autonominiai automobiliai, tačiau kol kas vertėtų rinktis modelius su automatinėmis pavarų dėžėmis ir kuo daugiau pagalbinių sistemų.  Jie puikiai jaučiasi dideliuose miestuose, tačiau automobilio vairavimas šiems žmonėms nėra viliojantis užsiėmimas.  Automobiliai jiems leidžia būti nepriklausomiems, tačiau Vandeniams tai tik transporto priemonės, todėl jie negali pasigirti įspūdingais vairavimo įgūdžiais.
Reklama