Britas nusprendė susitikti su visais savo „Facebook“ draugais

Britas nusprendė susitikti su visais savo „Facebook“ draugais Žmonės

Mintis susitikti su visais „Facebook“ paskyroje esančiais draugais britui Danieliui Shaw kilo po pokalbio su pusbroliu. Jie kalbėjosi apie tai, jog žmonės dažniausiai nepažįsta visų žmonių, esančių jų „Facebook“ drauguose. „ Jis pasakė, jog aš tikrai nepažįstu visų 730 žmonių, kurie yra mano draugai „Facebook“, – pasakojo britas. – „Aš ilgai apie tai galvojau ir nusprendžiau sau išsikelti tikslą – per metus susitikti su visais“.

Viskas prasidėjo 2013-ųjų rugpjūčio mėnesį. Pirmiausia britas susitiko su savo pirmąja žmona Emma. Vėliau jis susitiko su visais savo esamais ir buvusiais kolegomis, seniai nematytais draugais ir klasiokais. Britas jau yra buvęs susitikimuose su 129 žmonėmis iš savo sąrašo.

Pasak „Daily Telegraph“, norėdamas įgyvendinti savo tikslą, britas privalo kasdien susitikti bent su dviem draugais.

Danielius nusprendė pasiimti atostogų ir pradėjo keliauti susitikdamas su draugais, kurie gyvena Vokietijoje, Australijoje ir Japonijoje. Savo kelionių metu jis tikisi surinkti aukų, skirtų motorinių neuronų ligos, kuria sirgo jo žmonos patėvis, asociacijai paremti.

Primename, kad spalio mėnesį „Daily Telegraph“ rašė apie britą, kuris pareiškė esąs jauniausias turistas, aplankęs visas pasaulio šalis.

Reklama