Būk viena tol, kol rasi žmogų, norintį dėl tavęs stengtis

Įdomybės

Būti vienai – nebaisu, nėra blogai, tai nėra prakeiksmas ar kokia kita žmonių sugalvota nesąmonė. Būti vienai – nereiškia būti vienišai, kol pati taip nenuspręsi.

Būti vienai geriau, nei eiti į daugybę prastų pasimatymų, po kurių tik savęs nekęsi arba prabusi šalia vaikino, kuris nė neprisimena tavo vardo. Būti vienai – tai laikas įsigilinti į save, ir šis laikas labai svarbus.

Žmonės taip bijo vienatvės, nors tam nėra jokios priežasties, juk viskas priklauso tik nuo mūsų – ar tai bus gerai, ar blogai.

Būk viena, kol rasi tą, kuris ne šiaip sau sakys, kad bus šalia, bet kuris iš tikrųjų šalia ir visada džiaugiasi tave matydamas. Būk viena, kol rasi tą, kuris neieško nesibaigiančių pasiteisinimų, bet iš tikrųjų nori praleisti su tavimi visą savo laiką, daryti tai, ką nori tu.

Būk viena, kol rasi tą, kuris kalba apie tave, pasakoja apie tave savo draugams, savo šeimai, kolegoms, atsitiktiniam pakeleiviui transporte – tiesiog kiekvienam. Būk viena, kol rasi tą, kuris tavimi didžiuojasi, nes tu to verta.

Būk viena, kol rasi tą, kuriam nereikės įrodinėti, jog esi verta meilės, kurio nereikia įkalbinėti, kad jis tave pamiltų. Tas, kurio dėmesio turi maldauti, nevertas tavo laiko. Tu suprasi, jeigu kažkam patinki, kitaip laikas jį paleisti ir visą savo dėmesį sutelkti į save.

Būk viena, kol rasi tą, kuris tavęs ilgėsis, kai nesi šalia, o ne tą, kuris apie tave pamiršta savaitgaliais ir prisimena tik prisigėręs ar pajutęs nuobodulį. Būk viena, kol rasi tą, kuriam rūpi, ką tu jauti, o ne tą, kuris sako: „Juk atleisi man, juk visada atleidi“, arba laukia, kad ir taip išgyvensi. Būk viena, kol rasi tą, kuris nepradingsta be jokio perspėjimo ir neverčia tavęs kankintis spėliojant.

Būk viena, kol rasi tą, kuris tavimi didžiuojasi, kuris tave įkvepia, kuris nori, kad būtum geresnė, ir nori tau padėti. Būk viena, kol rasi tą, kuris padės tau atsikratyti visų kompleksų ir padidinti savivertę. Būk viena, kol rasi tą, kuriam visada būsi pirmoje vietoje, nes neturi laiko būti kažkieno atsarginė.

Būk viena, kol rasi tą, kuris iš tikrųjų stengsis dėl tavęs ir dėl jūsų. Taip daug žmonių sutinka kurti santykius su netinkamais žmonėmis – nebūk viena jų. Meilė – tai jausmas, kai niekada negali priimti mažiau, negu esi verta.

O iki tol – būk viena. Vėliau padėkosi sau už tai.

Šaltinis: vmarkus.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt