Buvęs prezidentas Medvedevas: čia mes izoliuosime Vakarus, o mūsų nedraugai dar skaudžiai pasigailės ir ne sykį

Naujienos

Buvęs ilgametis Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas pareiškė, kad Vakarų sankcijos „Rusijai tik į naudą“ ir žadėjo „izoliuoti JAV ir Europą“.

Vakarams paskelbus griežtas sankcijas Rusijai dėl jos vykdomų karinių veiksmų Ukrainoje šalį paliko šimtai pasaulinio verslo atstovybių. Taip pat dėl sankcijų tapo sudėtinga užsitikrinti reikalingas žaliavas pramonės sektoriams, įskaitant mašinų ar karinę pramonę.

D. Medvedevo teigimu, „anksčiau įvestos sankcijos daugeliu atvejų mums išėjo į naudą, privertė aktyviau vystyti importo pakeitimo politiką visose srityse, įskaitant mokslo, kurti naujas technologijas, produktus ar vaistus“.

Rusijos politikas taip pat mano, kad Vakarų taikoma agresorės valstybės izoliavimas bus „atvirkštinis“. „Kas ką izoliuos – labai svarbus klausimas. Rusija turi daug patikimų partnerių posovietinėje erdvėje, Kinijoje, Pietryčių Azijoje ir Afrikoje, o tai yra milžiniška rinka“, – pasakojo jis.

Maža to, D. Medvedevo manymu, JAV ir Europos tautos „greitai pateiks sąskaitas už antirusiškas sankcijas, kurios smogs jų kišenėms“. „Šių šalių tautos – ne seni marazmatikai, kaip jų rusofobinė valdžia“, – tęsė savo pamąstymus D. Medvedevas.

Savo kalbą D. Medvedevas baigė eiliniu grasinimu, kad „mūsų nedraugai, kurie dabar bando apriboti mūsų vystymąsi ir sugadinti mūsų gyvenimus, dar ne sykį skaudžiai pasigailės, kad tai padarė“.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!