Buvusi Putino mokytoja atskleidė, koks jis buvo anksčiau: staiga pasikeitė šeštoje klasėje

Naujienos

Buvusi Rusijos prezidento Vladimiro Putino mokytoja pasidalijo prisiminimais apie tai, koks jis buvo anksčiau. Moteris teigė, kad jis jau nuo mažų dienų „niekada neatleido“ tam, kas jį išdavė.

Ji taip pat tvirtina, kad jis buvo „chuliganas“, kuris „nustojo bendrauti“ su kitais būdamas 11 metų.

Vladimiras Putinas mokykloje

Vera Gurevich anksčiau buvo pakalbinta Rusijos prezidento Vladimiro Putino autobiografijai „First Person: An Astonishingly Frank Self-Portrait“.

„The Mirror“ praneša, kad interviu moteris kalbėjo apie tai, jog Putinas pasikeitė, kai jam sukako 11 metų.

Ji sakė: „Pats Putinas labai staigiai pasikeitė šeštoje klasėje. Buvo akivaizdu, kad jis užsibrėžė sau tikslą. Labiau tikėtina, kad jis suprato, jog turi ką nors pasiekti savo gyvenime.“

„Tačiau jis niekada neatleidžia žmonėms, kurie jį išduoda“, –  pridūrė ji.

Artimi žmonės nusisuka nuo jo

Vieno eksperto teigimu, nerimą kelia tai, kad yra ilgas sąrašas žmonių, kurie išdavė V. Putiną.

Rusijai nepasiekus savo tikslo įvykdyti invaziją į Ukrainą per 72 valandas, kurios iš pradžių tikėjosi, gynybos analitikas profesorius Michaelas Clarke’as pareiškė, kad Putino artimieji nusisuka nuo jo.

Rašydamas dienraščiui „The Sun“, jis sakė: „Daugelis šių kadaise galingų Putino artimųjų žmonių dabar susiduria su pažeminimu, jie yra išstumti pasaulio arenoje, o jų didžiuliam turtui gresia rimtas pavojus. Yra mažiausiai 200 reikšmingų oligarchų, praturtėjusių dėl Putino, bet jie ims abejoti lojalumu. Jie stebėsis, kokia prasmė turėti tokius turtus, jei esi tarsi tremtinys izoliuotoje Rusijoje, kur tokie pasaulio miestai kaip Niujorkas ir Londonas yra uždrausti?“

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!