Cinamonas ir medus yra patys geriausi vaistai. Įsiminkite šį receptą visam gyvenimui!

Cinamonas ir medus yra patys geriausi vaistai. Įsiminkite šį receptą visam gyvenimui! Sveikata

Cinamonas ir medus yra ne tik labai gardus derinys, kuriuo galima drąsiai skaninti arbatą, bet ir puikus vaistas! Jau atskirai šie produktai yra išgirti dėl naudingų savo savybių, o kartu jie tampa neįveikiami.

Receptas yra paprastas. Tuščiu skrandžiu suvartokite 1 šaukštelį medaus su 0,5 šaukštelio malto cinamono ir užgerkite stikline šilto vandens. Šis mišinys pasižymi savybėmis, kurios išvardintos žemiau.

Padeda sergantiems cukriniu diabetu ir kepenų ligomis

Mažais kiekiais kartu su cinamonu vartojamas medus veikia ne tik kaip cukrinio diabeto prevencija, bet ir daro teigiamą poveikį, net jei jau sergate šia liga. Jis taip pat apsaugo kepenis ir padeda atkurti jų ląsteles.

Degina organizmo riebalų atsargas

Cinamonas su medumi yra labai veiksmingi pagalbininkai kovojant su papildomais kilogramais. Jie stimuliuoja medžiagų apykaitą, palaiko tinkamą virškinimo procesą ir prisideda prie spartesnio riebalų skaidymo. Senoliai žinojo šį svorio metimo būda jau prieš šimtus metų.

Padeda širdžiai

Šis mišinys tinka širdies ir kraujagyslių sistemos ligų prevencijai. Medus ir cinamonas stiprina širdies raumenį ir padeda stabilizuoti širdies ritmą bei kraujospūdį.

Kovoja su silpnumu, nerimu ir prislėgta nuotaika

Šias būsenas kartais vis pajuntame kiekvienas iš mūsų. Medaus ir cinamono derinys gali nuraminti ir padėti atsipalaiduoti, palengvinti stresą ir įtampą. Šis mišinys gerina kraujotaką, todėl taip pat prisideda prie atminties ir dėmesio gerinimo.

Stiprina imunitetą

Rudenį esame ypač jautrūs įvairių tipų virusinėms ir bakterinėms ligoms. Medus ir cinamonas stiprina imuninę sistemą ir taip padidina organizmo galimybes apsiginti nuo peršalimo ligų.

Stabdo plaukų slinkimą

Sumaišykite 1 šaukštą šilto alyvuogių aliejaus su šaukštu medaus ir 0,5 šaukštelio cinamono. Šiuo mišiniu ištepkite plaukų šaknis ir palikite keletą minučių. Priemonė stimuliuoja plaukų folikulų augimą ir stiprina šaknų struktūrą.

Padeda sergant šlapimo pūslės ligomis

Sumaišykite 2 šaukštus medaus ir 1 šaukštelį malto cinamono. Išmaišykite mišinį 1 stiklinėje šilto vandens ir išgerkite. Ši priemonė padės įveikti šlapimo pūslės infekciją per kelias dienas.

Ar mėgstate medų ir cinamoną?

Reklama