D. Trumpas: jei būčiau dabar prezidentas, V. Putinas turėtų su manim problemų

Naujienos

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas užsiminė, kad jis pagrasintų atominiu ginklu Rusijos vadovui Vladimirui Putinui, jei šis paminėtų branduolinį šantažą, ir sakė, kad „daug žmonių bus labai laimingi“, kai jis paskelbs savo sprendimą, ar vėl kandidatuos į JAV prezidento postą, rašo Dailymail.com.


Duodamas interviu Piersui Morganui laidoje „TalkTV“, D. Trumpas sakė manąs, kad karas Ukrainoje yra „siaubingas“, ir pridūrė: „Mums bus gėda dėl to, ką padarėme arba ko nepadarėme, kad sustabdytume šią katastrofą. Tai yra katastrofa. Tam tikra prasme pasaulis jau kariauja.“

Paklausus, kokių veiksmų imtųsi prieš V. Putiną, jei vis dar būtų JAV prezidentas, D. Trumpas atsakė: „Pasakyčiau, kad mes turime daug daugiau (branduolinių ginklų) nei jūs, mes esame daug galingesni už jus, ir jūs daugiau niekada negalėsite vartoti šio žodžio.

Jūs daugiau niekada negalėsite vartoti žodžio branduolinis. Ir jei tai padarysite, turėsime problemų.“

Laidos vedėjas taip pat paklausė, ar D. Trumpas kandidatuos į prezidentus 2024 m., į tai jis atsakė: „Dėl kampanijos finansavimo ir kitų priežasčių man neleidžiama sakyti, bet leiskite man pasakyti tik tiek, manau, kad daug žmonių bus labai laimingi.“

2017–2021 m. būdamas prezidentu, D. Trumpas pagarsėjo priešingais pareiškimais dėl Rusijos. Viena vertus, jis teigė patikėjęs V. Putinu, kad, skirtingai nei teigia JAV specialiosios tarnybos, Maskva nesikišo į 2016 m. JAV rinkimus, taip pat galvojo palikti NATO, kita vertus, tiekė letalinę ginkluotę Ukrainai, panaudojo pajėgas prieš Rusijos remiamą Sirijos režimą.

Šaltinis: alfa.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!