Dabar Ukrainos nebesustabdys niekas: „Jau kitais metais karas gali persikelti į Rusijos teritoriją“ [vaizdo įrašas]

Naujienos

„Karas nesibaigs kitais metais, net jei išvaduosime visas teritorijas. Rusija visada stengsis mus pulti, nuolat bandys sunaikinti Ukrainą“, – teigia Poceluiko.

Televizijos kanalo „Apostrof TV“ vedėjas pacitavo Valerijaus Zalužno kitų metų karinių operacijų plano frazę, kurioje teigiama, kad Krymo išvadavimu karas nesibaigs, o norint nugalėti priešą, reikia smogti jų viduje.

Atsižvelgdamas į tai, kas išdėstyta pirmiau, televizijos laidų vedėjas paklausė Ukrainos vidaus reikalų (VRM) ministro patarėjo Valerijaus Poceluiko, ar šią frazę galima suprasti kaip tikimybę, kad karo veiksmai gali būti perkelti į Rusijos Federacijos teritoriją.

„Šis scenarijus yra įmanomas, jei Rusija padarys kažką, kas privers mus tai padaryti. Tačiau kol kas nematau jokios priežasties karo veiksmų teatrą perkelti į Rusijos Federacijos teritoriją. Pirmiausia turime išlaisvinti savo teritorijas, o tada eiti toliau“, – savo požiūrį išsakė VRM ministro patarėjas.

Grįžtant prie klausimo, kad karas šiais metais nesibaigs, Poceluiko sakė:

„Karas nesibaigs kitais metais, net jei išvaduosime visas teritorijas. Rusija visada stengsis mus pulti, nuolat bandys sunaikinti Ukrainą. Pagal šį scenarijų kyla klausimas: kaip sustabdyti karą? Atsakymas akivaizdus: arba Rusijos Federacija turi nustoti egzistuoti, arba karinė-politinė vadovybė, kuri dabar valdo Rusijos Federaciją“.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!