Daiktai, kurių jokiu būdu negalima laikyti namuose

Daiktai, kurių jokiu būdu negalima laikyti namuose Įdomybės

Rytų išminčiai tvirtina, kad yra keletas dalykų, kuriuos draudžiama laikyti namuose ir jie bus aptariami šiame straipsnyje. Namuose turėtų vyrauti ypatinga energija, nes didžiąją gyvenimo dalį žmogus praleidžia būtent čia.

Remiantis senoviniais Feng Shui mokymais, teisingas būsto išdėstymas sukurs ne tik jaukią ir patogią atmosferą, bet ir pritrauks sėkmę bei klestėjimą. Kiekvienas namo daiktas yra apdovanotas tam tikra energija ir turi konkretų tikslą. Kai kurie daiktai pritraukia teigiamus energijos srautus, o kiti – neigiamus. Pakalbėkime apie pagrindinius daiktus, kurių neturėtų būti namuose.

10 daiktų su nepalankia energija

1. Sudaužyti indai ir veidrodžiai

Rytuose žmonės tiki, kad negalima naudoti įtrūkusių indų ir namuose laikyti įskilusius veidrodžius, nes šie daiktai iškreipia teigiamą energiją ir atbaido sėkmę. Išmeskite tokius daiktus, negailėdami jų.

2. Dėvėti batai

Visų pirma, suplyšusių šlepečių nereikėtų laikyti namuose, nes jos kaupia neigiamą energiją. Visada išmeskite nusidėvėjusius batus ne tik tam, kad atlaisvintumėte vietos, bet ir pagerintumėte savijautą.

3. Neveikiantys prietaisai ir elektronika

Energija cirkuliuoja per technologijas, bioenergijos specialistai ne veltui senus neveikiančius televizorius ir mobiliuosius telefonus vadina energetiniais portalais. Tokie portalai kaupia neigiamą energiją ir išleidžia ją į išorinį pasaulį.

4. Šiukšlės, dulkės ir purvas – atneš nelaimę!

patarimai

Rytų kultūrose namų valymui skiriamas ypatingas dėmesys. Manoma, kad šiukšlių maišų negalima palikti patalpose, nes tai blokuoja energijos srautus. Taip pat reikia kuo dažniau valyti dulkes ir nešvarius paviršius, nes dulkių ir nešvarumų kaupimasis pritraukia skurdą.

5. Nuotraukos su defektais

Senas nuotraukas galite laikyti namuose, jei jos nėra kažkaip pažeistos. Jei nuotraukos yra išblukusios ar kitaip paveiktos, bet brangios atsiminimais, geriau kreiptis į foto studiją ir pabandyti jas atkurti. Senos nuotraukos turi tą patį poveikį kaip įtrūkę veidrodžiai, todėl nerizikuokite dabartimi dėl praeities.

6. Sena šluota

Seną šluotą reikia pakeisti nauja, kuri atneš sėkmę ir pašalins ligas. Taip pat išmeskite sulaužytas šluotas ir labai suteptus skudurus. Visi daiktai, kuriuos naudojate savo namams valyti, turėtų atrodyti tvarkingai.

7. Tušti buteliai ir seni spausdinti gaminiai

Šie daiktai yra neigiamos energijos laidininkai. Atsikratykite butelių, nereikalingų žurnalų ir laikraščių, nes jie tiesiog užima vietą ir kaupia dulkes.

8. Mirusių žmonių likę daiktai

Mirusiųjų daiktų namuose laikyti negalima, geriau juos parduoti arba atiduoti vargstantiems. Nepažįstamiems tokie dalykai nėra pavojingi. Pagal Rytų tradicijas su mirusiaisiais reikia elgtis pagarbiai, o jų daiktai neturi būti toje vietoje, kur žmonės gyveno anksčiau.

9. Nemalonių žmonių dovanos

Šie daiktai sukelia neigiamų emocijų, todėl jiems ne vieta jūsų namuose. Tokie dalykai pavagia sėkmę ir sveikatą, ir netgi gali pakenkti. Jei priešas davė jums mažą dovanėlę, kad visiškai atsikratytumėte negatyvaus poveikio, geriau šį daiktą sudeginkite.

10. Vijokliniai ir dagūs augalai

Šie augalai blokuoja teigiamą energiją. Žinoma, jei nusipirkote kaktusą, galite jį pastatyti šalia televizoriaus ar kompiuterio, tačiau vijoklių stiebimasis aukštyn ir spygliuoti augalai neturėtų būti jūsų namų puošmena, nes jie trukdo racionaliai mąstyti.

Laikydamiesi gairių ir pašalinę pavojingus daiktus iš savo namų, galite žymiai padidinti savo galimybes pritraukti gerovę, sėkmę ir sveikatą.

Reklama