Dar viena skaudi netektis: mirė dainininkė Vitalija Katunskytė

Naujienos

Mirė dainininkė Vitalija Katunskytė. Moteriai buvo 67-eri.

Apie tai pranešė delfi.lt.

„Taip, dar nežinoma mirties priežastis, daktarai sako, kad dėl širdies. Ji buvo namuose“, – portalui sakė buvęs dainininkės dukros Monikos vyras Kęstutis Blažys.

Velionė dainininkė gimė 1955 metais Šiauliuose. V. Katunskytės populiariausios dainos: „Pražydo sodai“, „Aš moteris“, „Tau meluoti negaliu“, „Balta lelija“.

Spalio 6-ąją kalbinta gimtadienio proga atlikėja neslėpė ir ją slegiančių sunkumų. „Tikiuosi gyvenimo pagerėjimo, nes labai sunkiai sekasi… <…> Žmogus nesi guminis, neišsitempsi į šonus“, – sakė estrados dainininkė Vitalija Katunskytė (66).

Moteris jau kurį laiką kelntėjo nuo sveikatos problemų – stubure prispausto nervo, tirpstančių kojų, viršsvorio ir širdies problemų. Koncertuose pastaruoju metu ji buvo matoma sėdinti ant kėdutės.

„Dabar gyvenu proto ribose. Honorarai, aišku, nebe tokie dideli, reikia susiprastinti. Aš esu savikritiškas žmogus, atlikėja metuose, galima sakyti, kad net į trečią pakopą perėjau. Turiu problemų su sveikata – stubure prispaustas nervas, kojos tirpsta, sunkiai judu. Ką darysi.

Aišku, išeini į sceną, atsisėdi ant baro kėdės ir dainuoji. Mano žiūrovai sako: „Vitalija, nekreipkit dėmesio, ant baro kėdės šiais laikais daug kas dainuoja“. Jie ateina manęs klausyti, o ne žiūrėti, ar lengviau, ar sunkiau aš į sceną ateinu“, – portalui tv3.lt pasakojo dainininkė.

Dainininkė anksčiau juokavo, esą su svoriu kovoti jai jau pabodo: „Kaip aš sakau – Dievas davė moteriai daug. Kad balso davė – ačiū, nežinau net Dievui ar tėvams. Bet, kad vat to kūno per daug – tai visą gyvenimą kaip su šakėm traukinį puldinėju su svoriu. Dabar žiūriu, kad medikai jau prieina prie išvados, kad jeigu genetiškai atsineši tą savo visą grožį, nu tai ką su juo daryt. Viską dariau aš su tuo svoriu, ir operavausi, diržus dėjau ir čiut nenumiriau, vos sepsis nesigavo, vėl išėmė, vėl kilstelėjo. Dabar panašiai laikosi vienodai.“

„Aišku, suplonėt norėtųsi, tas viršsvoris nėra kažkas gero, bet ką padarysi. Ai, kaip aš sakau, jau tokių metų, kas belieka, jau Dievulis davė. Mes visi norim būti ir gražūs, ir liekni, ir talentingi, ir diplomuoti. O ką gaunam, tą – reikia džiaugtis. Man draugė sako – nebūk nagla Vitalija, nori būti ir figūringa, ir graži, ir talentinga – palik biški kitiems. Nu ką dabar, nelipsi į duobę gi. Norėjau būti Olialia pupytė, bet gavosi Katunskytė“, – kvatojasi Vitalija.

„Jau mane publika pamilo tokią, klausykit. Tai ačiū, kas klauso dainų, gerbia, myli. Reikia mylėti save tokį koks esi ir nėra čia ko. Būtų neįdomu, jei visi būtumėm šešiasdešimties kilogramų. Kam nepatinka, tas tegu nežiūri, o aš sulaukiu kasdien skambučių iš nepažįstamų žmonių, kurie sako, kad pasiilgo, myli, perka mano plokšteles. Dabar atlikėjų yra daug, visiems pasaulyje vietos užteks. Nežeminkim, nederkim – mūsų tauta mėgsta taip. Kai pradeda pilti srutas, tai nei žino tiksliai, nei girdėjo, nei matė, bet va svarbu savo nuomonę išreikšti. Palinkėčiau visiems kultūros, pozityvumo, mandagumo“, – sakė žinoma moteris.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!