Deivydas Zvonkus ir Stanislavas Stavickis-Stano pristato linksmą vasaros „hitų hitą“: patys nesukūrė nė žodžio

Naujienos

Kiekvieną gegužę Lietuvos muzikos pasaulis praturtėja naujais kūriniais apie vasarą. Kiekvienas dainininkas ir autorius tikisi, kad būtent jo daina taps „pačiu pačiausiu“ vasaros hitu, skambėsiančiu visuose paplūdimiuose, prie ežerų ir iš kiekvieno automobilio.

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, Stanislavas Stavickis-Stano ir Deivydas Zvonkus nusprendė, kad dainų apie vasarą Lietuvoje yra stipriai per daug. Todėl naujos nepristato.

Tačiau pristato labai organiškai sujungtą dvylikos labai garsių vasaros hitų popuri, kuris išties skamba, kaip vientisas vasaros hitų hitas.

„Norime jaunąją kartą supažindinti su auksine Lietuvos estrada, o jiems, kad nepabostų, viskas turi trukti trumpai ir keistis greitai“, – sako Stano ir Zvonkus.

„Dabar madinga vos išleidus kūrinį, jau vadinti jį hitu. Mes norime priminti, kad žodis „hitas“ iš tikrųjų reiškia dainą, kuri jau yra įgavusi laiko patikrintą masinį populiarumą.

Pavyzdžiui, šiame vasariniame dainų kokteilyje – net keliolika pavyzdžių, kas yra tikras „hitas“, – sako Zvonkus.

Stano gi sako, kad šiais laikais, kai dirbtinis intelektas dainą apie vasarą gali sukurti vos keliais mygtuko paspaudimais, laiko patikrintos dainos įgyja visai kitą vertę.

„Mes specialiai į šį dainų kokteilį nedėjome nė vienos savo dainos, kad paskui nesusimuštume dėl honoraro“, – sako Zvonkus.

Kadangi Stano ir Zvonkus pristatė kūrinį, kuriame žodis „vasara“ skamba net 12 kartų, o ir pati vasara jau ne už kalnų, tiesiog nebuvo galima jų nepaklausti, kaip gi jie planuoja poilsiauti šią vasarą.

Stano atskleidė, kad rengiasi keliauti po šalį su šeima kemperiu. „Kai turi daug vaikų ir šunį, kito būdo tiesiog nebelieka, – sako jis ir atsiprašo lietuviško pajūrio, – kai pamačiau mūsų kurortų kainas, nutarėme kelionę baigti Latvijos pajūryje“.

Zvonkus palinkėjo jam sėkmės: „Vaikams bus smagu, jie kelionėje turės ir šunį, ir delfiną…“

Pats gi Zvonkus papasakojo, kad ketina vasarą dirbti. „Esu iš tų žmonių, kurie nemėgsta saulės ir temperatūra virš 25 laipsnių man yra kančia. Niekaip nesuprantu, koks malonumas gali būti degintis?“ – sakė jis.

Šaltinis: lrt.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt