Dėl dukros gimimo vyras savarankiškai remontavo 43 m2 butą

Dėl dukros gimimo vyras savarankiškai remontavo 43 m2 butą Įdomybės

Buto pertvarkymas po nuomos keliems metams įvairiems nuomininkams nėra lengva užduotis.Remontas tokiame bute krenta ant nepakeliamos, iš pirmo žvilgsnio, apkrovos pečių.

Šaukštas kelias į vakarienę

Jauna šeima nusprendė atsakyti į mažosios dukros gimimą.Kūdikiui reikia jaukaus ir saugaus buto, o senoji aplinka labiau sulėtėja, nei vystosi.Reikėjo pokyčių.Tada šeimos galva nusprendė remontuoti savo rankomis.

Vieno kambario butas, matmenys – 43m2.Nėra labai didelis, ypač šeimai su vaiku – ateityje tikrai kils antrojo kambario klausimas.Tačiau pirmuosius kelerius metus – puikus savarankiško gyvenimo variantas.

Prieš pradedant remontą, visų kambarių būklė buvo kritinė.Aptrupėjęs linoleumas, byrantys naktiniai staleliai virtuvėje, sena santechnika.Vietos nepavyko išsaugoti paprasčiausiai atnaujinant baldus.

Pokyčiai buvo dramatiški.Virtuvėje ir koridoriuje buvo išdėstytos baltos glaisto plytelės, labai derančios su bendru kambarių stiliumi.Visi naktiniai staliukai buvo pakeisti naujais.Labai originalus sprendimas kovojant su tarša – kabančios lentynos buvo pritvirtintos prie pačių lubų, todėl dulkių surenka mažiau.

Tiesa, jie pasirinko juos be rankenų, jie taip pat yra blizgūs – juos prižiūrėti yra sunkiau, todėl įbrėžimai taip pat bus matomi.Pasikeitė ir buitinė technika.Modernus gartraukis, viryklė, naujas šaldytuvas.Dabar būstas atrodo taip, lyg jis būtų naujame pastate, o ne antriniame būste.

Tos pačios grindys buvo išdėstytos koridoriuje, gražiai apvilktos, pašalinti visi nereikalingi daiktai, o palei sieną pastatyta gera spinta, kad nereikėtų jai skirti vietos miegamajame.

Svetainė buvo skirta visai šeimai, todėl reikėjo sumanyti, kad viskas tiktų.Šeimininkai jį padalijo į dvi dalis – vienoje pusėje yra vaikiška lovelė kūdikiui, persirengimo stalas, darbo zona su kompiuteriu.

Kitame yra ištraukiama sofa ir knygų spintos.Vietos nėra daug, o jei išdėstysite baldus, bus sunku judėti, tačiau kambario išvaizda yra labai įspūdinga, atsižvelgiant į tai, koks apleistas jis buvo anksčiau.

Galutiniai rezultatai

Natūralu, kad galima rasti tam tikrų trūkumų.Taip pat būtų įdomu sužinoti, ar šeimininkai dirbo vonios kambaryje ir kaip jis buvo pertvarkytas.Apskritai viskas atrodo kartu.Senas vieno kambario butas virto kukliu butu, į kurį norisi grįžti po sunkios dienos.

 

Reklama