Dėmesingumo testas: kuri moteris planuoja ginčytis?

Dėmesingumo testas: kuri moteris planuoja ginčytis? Įdomybės

Kartais pakanka pažvelgti į rankų padėtį, kad suprastumėte, koks žmogus yra ir ką jis galvoja. Kūno ir gestų kalba yra pats seniausias bendravimo būdas. Daugelis įpročių niekur nedingo nuo seniausių laikų, tad tikrai verta atkreipti dėmesį į žmogaus laikyseną, rankas ir gestus, nes pasąmonės impulsai visada išduoda tam tikrus ketinimus. Ar pažiūrėję į paveikslėlį galite suprasti, kuri iš moterų planuoja ginčytis su pašnekovu?

frazės. ginčytis

Ar esate pasirengę pateikti teisingą atsakymą? Tikrai? Siūlome išsiaiškinti, ką reiškia visi šie gestai ir kuris iš jų yra teisingas atsakymas.

Sukryžiuotos rankos ir sugniaužti kumščiai

Jei pasirinkote šią moterį – jūsų pasirinkimas teisingas, ši moteris tikrai ruošiasi ginčytis. Sukryžiuotos rankos ir kumščiai išduoda priešišką žmogaus nuotaiką. Jei pamatysite tokį vaizdą šalia savęs būkite atsargūs!

Vienos rankos barjeras

ginčytis

Jei pasirinkote šią moterį, neatspėjote. Šis gestas signalizuoja apie abejojimą savimi ir nepatogumą. Dažnai nepažįstamose kompanijose žmonės bando apsaugoti save šiuo gestu, taip stengdamiesi nusiraminti.

Sukryžiuotos rankos

Ši moteris panaši į žmogų, kuris klausosi ginčo ir visiškai nesutinka su priešininkų išreikštais argumentais. Ši poza yra labiausiai paplitusi ir dažnai pastebima kasdieniame gyvenime.

Ar pavyko atspėti, kuri moteris nori ginčytis? Dabar ir savo aplinkoje pastebėsite šiuos gestus ir žinosite, kaip jaučiasi ir ką išgyvena aplinkiniai!

Reklama