Dėmesio testas 1% is 8% Gali atsakyti kas negerai paveikslėlyje?

Dėmesio testas 1% is 8% Gali atsakyti kas negerai paveikslėlyje? Įdomybės

Paveikslėliai su sudėtingais galvosūkiais, paslėptais viduje. Ar galite išspręsti mįslę?

Pradėkime nuo paprasto paveikslėlio. Matote du paauglius, kurie nusprendė nuklysti į mišką pasimėgauti slidėmis ir čiuožimais. Pro juos išsigandęs puolė kiškis. Vaikai bandė jį pasivyti, tačiau gyvūnas dingo. Bet kiškis niekur nedingo, bet vis dar slepiasi paveikslėlyje. Rask tai?
Atsakymas:
nebandykite jo rasti po krūmais. Atidžiau pažvelkite į siluetą, kuris susidaro tarp vaikų. Būtent ši forma slepia zuikį savyje.

Susitikimas gatvėje

Paveikslėlyje parodyta, kaip susitiko du draugai: Styopa ir Petya. Tarp jų vyko dialogas: – Sveiki, Styopa. Kur tu eini? – B namo №2З. Kur eini, Petja? – Į namo numerį 27, aplankyti Vaniją, – atsakė Petja. Pagrindinis uždavinys yra suprasti: kuris iš jų yra Petja ir Styopa?
Atsakymas : „
Styopa“ yra vaikinas, turintis kepurę. Kodėl? Atidžiau pažvelkite į namo numerį nuotraukoje – №19. Jei toliau judėsite gatve nuo pirmo namo, pastatai su nelyginiais numeriais bus kairėje pusėje. Vaikinas su dangteliu ant galvos su dideliu skaičiumi juda link namų. №2З yra daugiau nei №19, o tai reiškia, kad turime Stepą.

Kas turi katę?

Paveikslėlyje matome prabangią katę Vas’ka, kuria žavisi trys mergaitės: Ira, Tanya ir Galya. Pagrindinė paslaptis: kas yra katės savininkas.
Atsakymas :
Čia reikia atkreipti dėmesį į mergaičių aksesuarus. Vardus išdėstėme tokia tvarka, kokia jie stovi aplink katę. Kiekvienas turi lankus, bet tik paskutinis (Gali) turi tik vieną lanką. Kur yra antrasis? Juo ji papuošė Vaskos galvą. Todėl katė priklauso Gala.

Reklama