Donatas Montvydas skiriasi su žmona Veronika: prakalbo apie gandus dėl orientacijos

Naujienos

Atlikėjas Donatas Montvydas (35 m.) ir projektų vadovė, nuomonės formuotoja Veronika Montvydienė  (37 m.) suka skirtingais keliais. Poros santuoka truko kiek daugiau nei 10 metų.

Apie skyrybas vyras prabilo socialiniuose tinkluose.

Prabilo apie pokyčius

„Esu priėmęs sprendimą nekalbėti viešai apie savo asmeninį gyvenimą, bet pastaruoju metu jaučiu, kad tai suteikia per daug vietos kalboms, kurios žeidžia mane ir mano šeimą.

Pasirinkau likti viešu asmeniu dėl meilės muzikai ir kūrybai, niekada nesiekiau dirbtinai sukurto dėmesio ar populiarumo. Šia žinute dalinuosi ne tam, kad žmonės atkreiptų dėmesį į mano talentą, pasiekimus ar vertybes, bet visų pirma, norėdamas apsaugoti ir nuraminti savo artimuosius.

Šiuo metu aš ir mano žmona Veronika esame skyrybų procese, tačiau kartu sukūrę esame tiek daug – šeima mes būsime visą gyvenimą. Ši moteris yra mano nuostabiausių pasaulyje vaikų mama, mano daugumos didžiausių gyvenimo įvykių palaikytoja, mano antra pusė, su kuria ir toliau palaikome draugišką, mylintį santykį, o už galimybę pajausti šiuos tikrus dalykus būsiu dėkingas visą gyvenimą.

Gerbiančių mane ir mano šeimą, prašau nespekuliuoti bei neieškoti priežasčių. Visi gandai, kuriuos esu girdėjęs, tik patvirtina, kodėl šių dienų pasaulis yra toks nesaugus, paviršutiniškas ir neatsakingas.

Matyt, ši žinutė taip pat daug nepakeis, bet iš pagarbos sau negaliu likti tik stebėtojo pozicijoje. Palaikau LGBT bendruomenę, kaip ir jai priklausantį savo draugų ratą, tačiau aš pats visada buvau ir esu tikras dėl savo orientacijos.

Niekada neturėjau potraukio ar santykių su vyrais. Buvau ir liksiu ištikimas moterims. Būtent tokį save pažįstu ir jaučiu. Neturiu jokio pagrindo teisintis ar dalintis šia informacija, nes tai yra kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas – nepaisant to, norėjau tam padėti tašk. Ši žinutė skirta tik tiems, kam aktualu.

Ačiū, kad gerbiate mūsų privatumą. Daugiau komentarų šiomis temomis nebus“, – rašė vyras.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Donatas Montvydas (@donnymontell)

Susituokė artimų žmonių rate

Donatas Montvydas ir Veronika Brasaitė susižadėjo 2013-ųjų pavasarį, o vestuves tų metų rugsėjį atšventė tik artimiausių žmonių būryje, viename Vilniaus restorane.

Jų pirmagimė dukrelė Adelė pasaulį išvydo tų metų spalio pabaigoje. Poros sūnus Kajus gimė 2017-ųjų balandį.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt