Drabužiai yra minkšti ir gaivūs. Audinių minkštiklį pasigaminu per 1 minutę, pigesnį ir geresnį nei pirktas

Drabužiai yra minkšti ir gaivūs. Audinių minkštiklį pasigaminu per 1 minutę, pigesnį ir geresnį nei pirktas Receptai

Bet ką daryti, jei pasakysiu, kad visi (pabrėžiu, visi) virtuvėje turi neįtikėtiną įrankį, kuris net vieną kartą išgelbės sunkmečiu?

Ar tokia paslaptis verta jūsų dėmesio?

Viskas prasidėjo nuo to, kad pavargau nusipirkti krūvą mažų butelių ir stiklainių savo virtuvei ir vonios kambariui, kad galėčiau nuvalyti tą ar tą dėmę. Tepalas ant plastikinės sienos už viryklės, kalkių nuosėdos virdulyje, tamsi drėgmės juosta ant lango siūlės, santechnikos, grindų – daugybė dalykų, kuriuos galite pradėti plauti mūsų namuose.

Ir kiekvienas turi savo priemonę. Kai kurie dirba, kai kurie neturėtų būti naudojami dažnai. Siaubas!

O kiek tam buvo išleista pinigų, mumijos … Ir jų negalima suskaičiuoti, nes mano širdis kraujuoja. Vis galvojau, kad viskas gerai ir švaru, ir tada turėjau galvoti apie tai, kai katė buvo apsinuodijusi.

Nesijaudink, jam viskas gerai!

Raudonplaukis plėšikas greitai apsilankė pas veterinarą, o aš buvau paliktas prie sulaužyto lovio su krūva butelių su chemija ir mintimi, kaip visa tai nuplauti ir daugiau katės neapnuodyti.

Tada į pagalbą atėjo staigus draugo apsilankymas.

Ji ekspertiniu žvilgsniu apsižvalgė mano virtuvėje, uždavė įvairių klausimų. Aš ruošiausi eiti pasiimti saldainių prie arbatos, aš grįžtu, o ji kažką nuėmė nuo stalo ir įžūliai supila į mano skalbimo mašiną.

Atrodytų, kad tokia, bet galvoje kilo daugybė klausimų.

Drabužiai yra minkšti ir gaivūs.  Audinių minkštiklį pasigaminu per 1 minutę, pigesnį ir geresnį nei pirktas

Drabužiai yra minkšti ir gaivūs. Audinių minkštiklį pagaminame per 1 minutę, pigesnį ir geresnį nei pirktas

Ji baigė, nusivalė nuo rankų dulkes ir paaiškino, kad tai tik mano labui. Tada jie papasakojo man apie šiuos stebuklingus ingredientus, detales ir paruošimo būdą čia >>>

Tikiuosi, kad dar nežinojai apie tai ir aš buvau tau naudingas!

Pasirodo, kad jo galima dėti ne tik į sriubas ir salotas, tai gana universali priemonė, žiemą taupanti ne tik gatvėje, bet ir namuose. Visų pirma, buvau įsitikinęs visiškai pereiti prie šios priemonės tuo, kad vienos pakuotės kaina neviršija 15 rublių, o katė paprasčiausiai negali būti apsinuodijusi tokia priemone.

Reklama