Drakonas ir „raudoni pinigai“: atskleistos Vangos pranašystės 2021 m

Drakonas ir „raudoni pinigai“: atskleistos Vangos pranašystės 2021 m Žmonės

Baba Vanga (tikrasis vardas Vangelia Pandeva Gushterova) buvo pravardžiuojamas „Balkanų Nostradamu“ dėl savo keistų prognozių, įskaitant pasaulio pabaigą 5079 m.Be to, tai iš dalies atskleidė ateitį, kuri laukia žmonijos iki šios akimirkos.

Taigi, visų pirma, manoma, kad ji numatė Sovietų Sąjungos žlugimą, rugsėjo 11-osios tragediją, Černobylio katastrofą ir dar daugiau.Tuo pat metu daugelyje jos pranašysčių buvo klaidų, nors, pasak gerbėjų, jos buvo tiesiog neteisingai interpretuotos.

Netrukus prieš išvykdama į kitą pasaulį 1996 m., Būdama 85 metų, regėtoja sakė, kad 2021 m. Bus tie metai, kuriais bus galima išgydyti vėžį.„XXI amžiaus pradžioje žmonija atsikratys vėžio.Ateis diena, kai vėžys bus susietas su geležinėmis grandinėmis “, – sako jos pranašystė.

Atskirai ji prognozavo sveikatos problemą 45-ajam JAV prezidentui, kuris yra kadenciją baigiantis Donaldas Trumpas.Anot jos, jis užsikrės „paslaptinga liga, kuri paliks jį kurčią ir sukels smegenų traumą“.

Be to, Wanga prognozavo, kad pasaulį nukentės nuo visokių kataklizmų ir didelių nelaimių.Ateis sunkūs laikai.Žmonių sąmonė pasikeis.„Mes stebime niokojančius įvykius, kurie pakeis žmonijos likimą ir likimą“,– sakė ji.

Jei imsime ateinančius metus, tai jam Vanga turėjo ypatingą prognozę.Taigi, jos prognozė, kad 2021 m. Mūsų planeta atsidurs slibino galioje.„Stiprus slibinas užvaldys žmoniją.Susivienys trys milžinai.Kai kurie turės raudonų pinigų “– tai, pasak Vangos, laukia žmonijos 2021 m.

Tačiau jos žodžių nereikėtų laikyti pernelyg pažodžiui.Taigi, vertėjai mano, kad „slibiną“ galima interpretuoti kaip Kiniją, o trys milžinai gali būti Rusija, Kinija ir Indija.Kalbant apie pinigų spalvą, tai gali būti, pavyzdžiui, 5000 rublių arba 100 juanių sąskaitos.

Beje, Vanga taip pat tikėjo, kad per ateinančius 200 metų žemiečiai pagaliau galės užmegzti ryšį su ateiviais.Ji prognozavo:„Gyvenimas kosmose bus atrastas ir staiga paaiškės, kaip gyvenimas atsirado Žemėje“,pridurdama, kad„žmonės susisieks su savo dvasios broliais ir seserimis iš kitų pasaulių“.

Reikėtų pažymėti, kad nepaisant to, kad garsioji bulgarų regėtoja mirė beveik prieš ketvirtį amžiaus, daugelis jos prognozių klausosi ypatingai atidžiai ir toliau jose randa svarbių ženklų.Kad ir kaip būtų, tik laikas parodys, ar Baba Wanga buvo teisi.

Reklama