Draugų vestuvių dovana pritrenkė Remigijų ir Vitą: „Tai šlykštu ir žema“ (16)

Naujienos

„Šiemet ruošiamės į draugų vestuves ir niekaip nenusprendžiame, eiti tik su vokeliu, ar dar ką kito padovanoti. Bet aiškiai žinom vieną, ko nedovanoti – patys per vestuves gavome tokią dovaną, kuri iki šiol stovi nepanaudota“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntę skaitytojai Remigijus ir Vita.

Prasidėjo vasara, pats vestuvių švenčių metas, jei sukat galvą, kaip neprašauti su dovana, pasimokykit iš mūsų draugų nesėkmės renkant dovaną mums vestuvių proga – tokia tikrai nenudžiugins.

Susituokėme prieš porą metų, dar dabar taip smagu ir gera prisiminti tą ypatingą dieną, esam labai dėkingi šventės svečiams, kurie paklausė mūsų prašymo ir dovanojo pinigines dovanas.

Visi draugai ir šeimos nariai žino, kad mūsų namai nedideli, daiktų nelabai turim kur dėti, o ir nieko nereikia, tad už tuos padovanotus pinigus leidom sau išvykti pailsėti, trumpam pabėgti nuo visko.

„Šlykštu ir žema“

Tik kažkodėl vieni draugai sugalvojo atvykti į šventę ne su vokeliu, kaip dabar daro dauguma, o su didžiule dovana. Jei galvojot, kad servizų ir visokių rakandų dovanojimo laikai jau baigėsi, tai pagalvokit iš naujo – mes gavom tiesiog puodų rinkinį.

Šiandien juokiamės iš šitos dovanos – ji iki šiol stovi sandėliuke supakuota dėžėje, bet kai atidarėm šitą dovaną po vestuvių tai tiesiog likom pritrenkti. Svarbiausia, panašu, kad vienas puodas jau buvo išbandytas ir gal ne kartą panaudotas – su nesėkmingai bandytomis išvalyti kalkių dėmėmis.

Na tiesiog, šlykštu ir žema, ne kitaip, panašu, kad draugai iš kažko gavo šią dovaną, o gal patys sau nusipirko tuos puodus, pasibandė, nepatiko, tai sugalvojo perleisti dovanėlę mums. Jau geriau būtų atnešę tuščią vokelį, tai bent neužimtų tiek vietos namuose.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. 123rf.com)

Taip, kad jeigu ieškot dovanos šiemet besituokiantiems draugams, nedovanokit puodų, keptuvių ar servizų, na, nebent patys draugai paprašys. O juo labiau neperdovanokit dovanų ar daiktų, kurie jums patiems netiko ir nepatiko, nes nelabai smagu gaut tokias dovanas.

Autorius: skaitytojai Remigijus ir Vita

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt